Tava mūzika vienmēr ar Tevi

Ar Spotify Premium klausies savu iemīļoto mūziku vai atklāj jaunu, lai kur Tu būtu. Turklāt bez reklāmām. Un jebkur – telefonā, datorā, televizorā, auto vai viedpalīgā.
 
Izvēlies piemērotāko Spotify Premium piedāvājumu! Spotify Premium abonēšanas maksu iekļausim Tavā LMT ikmēneša rēķinā vai ieturēsim no Tavas LMT Kartes konta.

Spotify Premium

Plašās Spotify Premium priekšrocības lieliskai un personalizētai mūzikas klausīšanās pieredzei.
6 99
€/mēn.

Spotify Premium Family

Spotify visiem kopā un katram atsevišķi. Pievieno līdz pat 6 lietotājiem, ar kuriem dzīvo zem viena jumta. Katrs lietotājs iegūst individuālu Spotify kontu.
11 99
€/mēn.*

Gribi iepazīt Spotify?

Lieliska iespēja tiem, kas vēl nepazīst Spotify Premium – izmēģini 30 dienas bez maksas!
00 00
pirmās 30 dienas,
pēc tam 6.99 €/mēn.
* Maksa Ģimenes komplekta klientiem – 10.99 €/mēn.

Visa mūzika vienuviet

Plaša mūzikas bibliotēka ar vairāk nekā 60 miljoniem dziesmu. Papildus tam arī dziesmu vārdi un 1.5 miljoni podkāstu.

Klausies jebkurā ierīcē

Klausies savas iemīļotās dziesmas un podkāstus tiešsaistē, kā vien vēlies – savā telefonā, planšetē, datorā, auto vai viedpalīgā. Nebūs pieejams internets? Lejupielādē un saglabā dziesmas un podkāstus brīžiem, kad esi bezsaistē.

Nekādu reklāmas paužu

Mūzika bez reklāmas pauzēm un ierobežojumiem – klausies jebkuru dziesmu, maini dziesmu secību, pārslēdz uz nākamo, ja nepatīk.

Personalizēta pieredze

Klausies savu iemīļoto mūziku, kādu no sagatavotajiem sarakstiem vai radio atbilstoši savai mūzikas gaumei un garastāvoklim. Atklāj jaunu mūziku iknedēļas Discover weekly, ko Spotify sagatavos tieši Tev.

Kvalitatīva skaņa

Spotify Premium ļauj izvēlēties augstāko skaņas kvalitāti un izlīdzināt skaļuma līmeni vienmērīgai klausīšanās pieredzei neatkarīgi no dziesmas.

Legāla mūzika

Klausies mūziku ar tīru sirdsapziņu – mūziķi saņem samaksu no Spotify par katru dziesmas atskaņošanas reizi. Turklāt tā vienmēr ērti pieejama vienā vietā – Spotify lietotnē.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!