Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Lejupielādē Spotify lietotni – un ceļš uz 30 miljonu dziesmu bibliotēku ir vaļā!

LMT piedāvā Spotify Premium par 6.99 € mēnesī un baudīt mūziku bez reklāmas pauzēm, augstāko skaņas kvalitāti un citas lieliskas iespējas.

Klausies mūziku, lai kur Tu būtu! Tava iemīļotā mūzika vienmēr būs ar Tevi – telefonā, planšetē, datorā.
30 000 000 DZIESMU
Visa mūzika vienuviet
Klausies tiešsaistē vairāk nekā 30 miljonus dziesmu – savā telefonā, planšetē vai datorā. Nenēsā mūziku līdzi, ļauj, lai mūzika nes Tevi.
TĪRA SIRDSAPZIŅA
Klausies mūziku legāli
Klausies mūziku ar tīru sirdsapziņu – mūziķi saņem samaksu no Spotify par katru dziesmas atskaņošanas reizi.
PATEICĪGAS AUSIS
Izbaudi kvalitatīvu skaņu
Spotify Premium ļauj izvēlēties augstāko skaņas kvalitāti – Tu jutīsies kā ierakstu studijā! Mīli savas ausis un izbaudi vissmalkākās mūzikas nianses.
PATS SEV DĪDŽEJS
Mūzika Tavam noskaņojumam
Ar Spotify Tev ir iespaidīga dziesmu krātuve un iespēja ērti to pārvaldīt. Izvēlies mūzikas straumi atkarībā no sava noskaņojuma un interesēm!
IDEĀLS RADIO
Radi savu radio
Izvēlies vienu dziesmu, un pārējo Spotify izdarīs Tavā vietā – piemeklēs līdzīgu mūziku un aizvedīs pie jauniem atklājumiem. Vai arī izvēlies iecienītā žanra radio – no etno līdz tehno.

Kā sākt lietot Spotify Premium

Spotify Premium piedāvājums aktuāls visiem LMT klientiem, kuriem pieejami paaugstinātas maksas pakalpojumi. Spotify Premium abonēšanas maksa ir 6.99 € mēnesī, kas tiks iekļauta Tavā LMT ikmēneša rēķinā vai ieturēta no Tavas LMT Kartes konta. Lai pieslēgtu, spied Aktivizēt Spotify Premium*.

Aktivizēt Spotify Premium

* Lūdzu, iepazīsties ar LMT Spotify pakalpojuma lietošanas noteikumiem.
Spotify Premium piedāvājums nav spēkā brīvā pirkuma gadījumā.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!