Līgumi un noteikumi


LMT pakalpojumu līgums

LMT nodrošina daudzveidīgu un plašu informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī klienta un LMT saistībām. Attīstoties pakalpojumiem, LMT piedāvā arvien jaunas iespējas. Jaunajiem piedāvājumiem un izmaiņām pakalpojumu klāstā un maksās visērtāk var sekot līdzi LMT mājas lapā. Ja tiks veiktas izmaiņas tarifu plānos vai to izmantošanas noteikumos, mēs ar Tevi sazināsimies (īsziņa, e-pasts u.tml.), dodot iespēju savlaicīgi iepazīties ar izmaiņām un izvērtēt to atbilstību interesēm un vajadzībām.

LMT klientiem – fiziskajām personām, kas iegādājas preces vai pakalpojumus nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko vai profesionālo darbību, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos ir tiesības izmantot atteikuma tiesības, izņemot gadījumus, kad klients dod rīkojumu pieslēgt vai atslēgt kādu pakalpojumu atbilstoši LMT pakalpojumu līguma noteikumiem. Šāds rīkojums pakalpojuma saņemšanai vienlaikus ir arī klienta piekrišana līguma izpildes uzsākšanai.

LMT mājas lapā publicētā informācija par elektronisko sakaru un citiem pakalpojumiem, to lietošanas noteikumiem un aprakstiem, pakalpojumu kvalitāti, maksām, tarifiem un norēķiniem ir LMT Pakalpojumu līguma neatņemama sastāvdaļa. Mājas lapā pieejamo informāciju ikvienam klientam ir iespējams apskatīt tiešsaistē, kā arī saglabāt, piemēram, veicot izdruku. Papildus šī informācija ir pieejama, zvanot uz LMT informatīvo bezmaksas tālruni 8076 8076, kā arī apmeklējot jebkuru LMT klientu centru.
Mans komplekts līgums

Ja vēlies iegādāties iekārtu, slēdzot Mans komplekts līgumu, lūdzam iepazīties ar Mans komplekts līguma nosacījumiem.

Nomaksas līgums
Šeit Tu vari iepazīties ar Nomaksas līguma noteikumiem.
Atteikuma tiesības

LMT klientiem – fiziskām personām, kas iegādājas preces vai pakalpojumus nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko vai profesionālo darbību, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos ir tiesības izmantot atteikuma tiesības, izņemot gadījumus, kad klients dod rīkojumu pieslēgt vai atslēgt kādu pakalpojumu atbilstoši LMT pakalpojumu līguma noteikumiem. Šāds rīkojums pakalpojuma saņemšanai vienlaikus ir arī klienta piekrišana līguma izpildes uzsākšanai.

Šeit Tu vari izdrukāt atteikuma tiesību veidlapu.

Atpirkuma noteikumi

Iekārtu atpirkšanas iespēju piedāvā LMT Retail & Logistics SIA.

Šeit Tu vari iepazīties ar pakalpojuma “Iekārtu atpirkums” noteikumiem.

ATVĒRTAIS līgums

Ja vēlies lietot vienmēr jaunu iekārtu, lūdzam iepazīties ar LMT pakalpojuma ATVĒRTAIS līguma nosacījumiem.

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!