Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
ZVANI LATVIJĀ UN EEZ VALSTĪS
ĪSZIŅAS LATVIJĀ UN EEZ VALSTĪS
INTERNETS LATVIJĀ UN EEZ VALSTĪS*
tikai 9, 97
€/mēn.**
tikai 9, 97
€/mēn.**
tikai 9, 97
€/mēn.**

Pieteikties piedāvājumam

Nav korekti ievadīts vārds
Nav korekti ievadīts numurs
Pieteikties
Paldies, Tavs pieteikums saņemts. Tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies mūsu speciālists.

Izveidot jaunu pieteikumu
Par katru skolēnu var saņemt vienu īpašo piedāvājumu.
Piesakoties piedāvājumam, klients piekrīt personas datu apstrādei darījuma nodrošināšanai.
Pēc 18 g.v. sasniegšanas tiks piemērota BRĪVĪBA un NEATKARĪBA standarta mēneša maksa.
Piedāvājuma mēneša maksā neietilpst zvani un īsziņas uz paaugstinātas maksas numuriem.
Vecāku sirdsmieram aktivizēts paaugstinātas maksas pakalpojumu un zvanu aizliegums.
* Citās EEZ valstīs ārpus Latvijas godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai LMT mājaslapā.
** Piedāvājums pieejams gan esošiem, gan jauniem klientiem un spēkā skolēniem no 6 līdz 17 g.v. (ieskaitot).
Pieslēgt var kāds no vecākiem vai iecelts aizbildnis jebkurā LMT klientu apkalpošanas centrā, uzrādot savu personu apliecinošu dokumentu un bērna personu apliecinošu dokumentu vai dzimšanas apliecību.
Lai tālruņa lietošana sagādātu prieku, aicinām iepazīties ar drošas lietošanas nosacījumiem.

Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Šī piedāvājuma ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!