Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
LMT vērtības – aizrautība, attīstība, sadarbība
Mēs apzināmies, ka visā pasaulē šobrīd norisinās ceturtā industriālā revolūcija – viedās tehnoloģijas ietekmē to, kā mēs sadarbojamies, strādājam un dzīvojam. Latvija BŪS viedvalsts – valsts, kuras labklājību un līderpozīcijas nodrošina viedas tehnoloģijas, gudri cilvēki un ilgtspējīga vide. Mēs esam par to pārliecināti.
Vadība          LMT daļu īpašnieki
Juris Binde
prezidents, Valdes priekšsēdētājs
Laura Keršule
viceprezidente administratīvi juridiskajos jautājumos, Valdes locekle
Alfs Janevics
Viceprezidents finanšu jautājumos, Valdes loceklis
Ingmārs Pūķis
Viceprezidents mārketinga un biznesa attīstības jautājumos, Valdes loceklis
Gunārs Danbergs
Viceprezidents tehnoloģiskajos jautājumos, valdes loceklis
LMT daļu īpašnieku procentuālais dalījums starp VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Lattelecom SIA, Latvijas Republika, Telia Company AB un Sonera Holding B.V.
Pirmais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijā
Kopš LMT dzimšanas dienas 02.01.1992. esam pārliecinoši auguši gan stratēģiski, gan tehnoloģiski, kļūstot par nozīmīgāko spēlētāju Latvijas telekomunikāciju tirgū. Sākotnēji mobilos tālruņus pārdeva 12 oficiālie LMT dīleri, un telefonu cenas svārstījās no 1200 līdz 2000 USD. Tā paša gada maijā mums bija ap 320 klientu, bet novembrī jau 500. Gadu gaitā klientu skaits ir audzis, un šobrīd tas pārsniedz 1 100 000 robežu.
Plašākais pārklājums visā Latvijā
LMT nodrošina plašāko mobilo sakaru un datu pārraides pārklājumu Latvijas teritorijā ar vairāk nekā 1200 bāzes stacijām. Savulaik bijām pirmie, kas ieviesa 2G, 3G un 4G pārklājumu Latvijā, tagad dodamies pretim piektās paaudzes sakaru tīklam (5G), lai mūsu klienti to varētu izmantot pirmie.
---
Laimīgie laiku neskaita – mūsu klienti ir brīvi un neatkarīgi
Mēs izmainījām telekomunikāciju tirgu un nojaucām visus ierobežojumus sarunām, īsziņām un mobilajam internetam, ieviešot tarifu plānu BRĪVĪBA (2012) un pakalpojumu NEATKARĪBA (2014). 2016. gadā mūsu klienti ieguva jauna mēroga brīvību, kas iet pāri robežām – tā ir iespēja zvanīt un sūtīt īsziņas Eiropā tāpat kā Latvijā.
Unikāli risinājumi biznesam
Jau 2/3 Latvijas uzņēmumu atzinuši LMT par uzticamu sadarbības partneri – arī Tava komanda var paļauties uz mūsu speciālistu zināšanām un individuālajiem risinājumiem, kas uzlabos biznesa procesus un ļaus sasniegt jaunus mērķus.
Tagadnes darbi – ar skatu nākotnē
Viedpalīgi, tiešraides mobilajā televīzijā LMT Straume, LMT Viedtelevīzija, viedo tehnoloģiju risinājumi biznesa produktivitātei – tās ir tikai dažas no LMT ieviestajām inovācijām klientu ērtībai, neierobežotai saziņai un efektīvam darbam.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!