Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Lai pieslēgtu pakalpojumu*, sūti KODS uz 1688 vai autorizējies Mans LMT!
Lai pieslēgtu pakalpojumu*, sūti KODS uz 1688 vai autorizējies Mans LMT!
3 00 €/mēn.

VISIEM LMT KLIENTIEM

Lai pieslēgtu pakalpojumu*, sūti KODS uz 1688 vai autorizējies Mans LMT!
ICO
Office PC un MAC datoros
Tev vienmēr būs pieejamas Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook jaunākās versijas, un savas idejas varēsi fiksēt ērtākajā veidā – ar tastatūru, pildspalvu vai skārienekrānu.
ICO
Office visās Tavās ierīcēs
Pārskati, rediģē un prezentē dokumentus savā PC vai Mac datorā, planšetē un Windows, Apple® vai Android™ viedtālrunī.
ICO
1 TB OneDrive mākoņkrātuvēs
1 TB vietas OneDrive mākoņkrātuvē, lai saglabātu dokumentus, fotoattēlus un videoklipus, kā arī rediģētu un koplietotu tos visās savās ierīcēs neatkarīgi no atrašanās vietas.
ICO
Papildu līdzekļi
Strādā arī ceļā – papildu rediģēšanas, formatēšanas un koprediģēšanas instrumenti ļauj optimizēt darbu mobilajās ierīcēs.
ICO
Kvalitatīvs tehniskais atbalsts
Nepieciešama palīdzība? Tu vari saņemt tūlītēju bezmaksas palīdzību pa tālruni 8076 8076.
ICO
Vienmēr atjaunināta
Ar aktīvu Office 365 Tavā rīcībā jaunākās Office lietojumprogrammas, instrumenti un pakalpojumi dienu no dienas.
ICO
Vienkārša sadarbība
Failu koprediģēšana ar Word ļauj vairākiem lietotājiem rediģēt vienu failu. Tāpat arī PowerPoint, Excel un OneNote – līdz koplietošanai ir viens klikšķis!
Lejupielādē instrukciju un uzstādi Microsoft Office 365 savā datorā
* Lūdzu, iepazīsties ar LMT pakalpojuma „Office 365 individuālai lietošanai” izmantošanas noteikumiem. Pakalpojuma „Office 365 individuālai lietošanai” izmantošanas noteikumi, ja tas pieslēgts līdz 12.02.2017.

PC:
Office 2016 lietojumprogrammu Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher un Access versijas. Nepieciešama operētājsistēma Windows 7 vai jaunāka versija.
Mac: Word, Excel, PowerPoint un Outlook Office 2016 versijas. Office 2016 darbam ar Mac nepieciešama operētājsistēma Mac OS X 10.10.
Windows planšete: programmas Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher un Access Office 2016 versijas. Nepieciešama operētājsistēma Windows 8 vai jaunāka versija. Office Mobile lietojumprogrammu (Word, Excel, PowerPoint un OneNote) izmantošanai nepieciešama operētājsistēma Windows 10.
Windows tālrunis: Office Mobile lietojumprogrammu (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook pasts un Outlook kalendārs) izmantošanai ir nepieciešama operētājsistēma Windows 10.
iOS: Office darbam ar iPad®un iPhone® ir nepieciešama iOS 8.0 vai jaunāka versija. Office darbam ar iPad Pro® ir nepieciešama iOS 9.0 vai jaunāka versija.
Android: Office darbam ar Android™ var instalēt planšetēs un tālruņos, kas atbilst šādiem kritērijiem – operētājsistēma Android KitKat 4.4 vai jaunāka versija un ARM vai Intel x86 procesors.
Dažām mobilajām lietojumprogrammām, kas paredzētas iOS un Android ierīcēm, Office 365 piedāvājumā ir iekļauti papildu līdzekļi. Vairāk informācijas office.com/information
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!