Lai pieslēgtu pakalpojumu*, sūti KODS uz 1688 vai autorizējies Mans LMT!

logo1

Microsoft 365 ietver pilnībā instalētas Office programmas Tavā telefonā, datorā un planšetē un ļauj paveikt darbu gandrīz jebkurā vietā.

logo1

Piekļūsti saviem foto, video, dokumentiem, mūzikai un citiem failiem no jebkuras savas ierīces, izmantojot OneDrive. Ērti saglabā, pārvaldi un kopīgo saturu ar citiem.

logo1

Microsoft 365 ietver pilnībā instalētas Office programmas Tavā telefonā, datorā un planšetē un ļauj paveikt darbu gandrīz jebkurā vietā.

logo1

Piekļūsti saviem foto, video, dokumentiem, mūzikai un citiem failiem no jebkuras savas ierīces, izmantojot OneDrive. Ērti saglabā, pārvaldi un kopīgo saturu ar citiem.
Lai pieslēgtu pakalpojumu*, sūti KODS uz 1688 vai autorizējies Mans LMT!
3 00 €/mēn.

VISIEM LMT KLIENTIEM

Lai pieslēgtu pakalpojumu*, sūti KODS uz 1688 vai autorizējies Mans LMT!
ICO
Office PC un MAC datoros
Tev vienmēr būs pieejamas Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook jaunākās versijas, un savas idejas varēsi fiksēt ērtākajā veidā – ar tastatūru, pildspalvu vai skārienekrānu.
ICO
Office visās Tavās ierīcēs
Pārskati, rediģē un prezentē dokumentus savā PC vai Mac datorā, planšetē un Windows, Apple® vai Android™ viedtālrunī.
ICO
1 TB OneDrive mākoņkrātuvēs
1 TB vietas OneDrive mākoņkrātuvē, lai saglabātu dokumentus, fotoattēlus un videoklipus, kā arī rediģētu un koplietotu tos visās savās ierīcēs neatkarīgi no atrašanās vietas.
ICO
Papildu līdzekļi
Strādā arī ceļā – papildu rediģēšanas, formatēšanas un koprediģēšanas instrumenti ļauj optimizēt darbu mobilajās ierīcēs.
ICO
Kvalitatīvs tehniskais atbalsts
Nepieciešama palīdzība? Tu vari saņemt tūlītēju bezmaksas palīdzību pa tālruni 8076 8076.
ICO
Vienmēr atjaunināta
Ar aktīvu Microsoft 365 Tavā rīcībā jaunākās Office lietojumprogrammas, instrumenti un pakalpojumi dienu no dienas.
ICO
Vienkārša sadarbība
Failu koprediģēšana ar Word ļauj vairākiem lietotājiem rediģēt vienu failu. Tāpat arī PowerPoint, Excel un OneNote – līdz koplietošanai ir viens klikšķis!
Lejupielādē instrukciju un uzstādi Microsoft 365 savā datorā
* Piedāvājums spēkā LMT balss un datu pakalpojumu lietotājiem. Lūdzu, iepazīsties ar pakalpojuma „Microsoft 365 individuālai lietošanai” izmantošanas noteikumiem.
 
Informācijai!
No 20.04.2020. pakalpojuma nosaukums "Office 365" mainīts uz "Microsoft 365". 

PC:
Office 2016 lietojumprogrammu Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher un Access versijas. Nepieciešama operētājsistēma Windows 7 vai jaunāka versija.
Mac: Word, Excel, PowerPoint un Outlook Office 2016 versijas. Office 2016 darbam ar Mac nepieciešama operētājsistēma Mac OS X 10.10.
Windows planšete: programmas Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher un Access Office 2016 versijas. Nepieciešama operētājsistēma Windows 8 vai jaunāka versija. Office Mobile lietojumprogrammu (Word, Excel, PowerPoint un OneNote) izmantošanai nepieciešama operētājsistēma Windows 10.
Windows tālrunis: Office Mobile lietojumprogrammu (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook pasts un Outlook kalendārs) izmantošanai ir nepieciešama operētājsistēma Windows 10.
iOS: Office darbam ar iPad®un iPhone® ir nepieciešama iOS 8.0 vai jaunāka versija. Office darbam ar iPad Pro® ir nepieciešama iOS 9.0 vai jaunāka versija.
Android: Office darbam ar Android™ var instalēt planšetēs un tālruņos, kas atbilst šādiem kritērijiem – operētājsistēma Android KitKat 4.4 vai jaunāka versija un ARM vai Intel x86 procesors.
Dažām mobilajām lietojumprogrammām, kas paredzētas iOS un Android ierīcēm, Office 365 piedāvājumā ir iekļauti papildu līdzekļi. Vairāk informācijas office.com/information

Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. Attiecībā uz datu apstrādi, ko MICROSOFT 365 pakalpojuma ietvaros kā pārzinis veic Microsoft, lūgums iepazīties ar konkrētā pārziņa sniegto datu apstrādes pārskatu. Šis pārzinis patstāvīgi atbild par savā pārziņā veikto datu apstrādi un ar to saistīto personu tiesību īstenošanu. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Lai nodrošinātu MICROSOFT 365 pakalpojumu LMT klientiem, var tikt apstrādāti pamatdati, kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!