Brīvība + Neatkarība

Zvani un SMS Latvijā un EEZ valstīs
Neierobežoti
Internets Latvijā
Neierobežots
Internets EEZ valstīs
14.6 GB
Zvani un SMS no EEZ valstīm uz Latviju
Neierobežoti
28 98
€/mēn.
Lai abonētu:
  • nosūti īsziņu BRIVIBA uz 1667* un pēc tam īsziņu IT uz 1688*
  • pieslēdz Mans LMT

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Papildu izmaksas
Norādītā mēneša maksa ir nemainīga. Izmaksas var palielināties tikai dažos gadījumos.
Papildu izmaksas
Ja no Latvijas zvani uz maksas īsajiem numuriem.
 
Ja no jebkuras EEZ valsts (t.sk. Latvijas) sūti īsziņas uz ārvalstīm, kas neietilpst EEZ, kā arī uz ārvalstu paaugstinātas maksas numuriem – maksa par īsziņu 0.08 €.
 
Ja no jebkuras EEZ valsts zvani uz valstīm, kas neietilpst EEZ, kā arī uz ārvalstu papildpakalpojumu (t.sk. ārvalstu bezmaksas tālruņu) un paaugstinātas maksas numuriem vai lieto savu telefonu ārpus EEZ valstīm, lūdzam iepazīties ar tarifiem ārvalstīs.
 
 
Ja no Latvijas zvani uz ārvalstīm, kas neietilpst EEZ, kā arī uz ārvalstu paaugstinātas maksas numuriem, lūdzu, iepazīsties ar Starptautisko zvanu tarifiem.
 
Ja izmanto Latvijas paaugstinātas maksas pakalpojumus (piemēram, zvani uz uzziņu vai paaugstinātas maksas numuriem, pasūti draugiem.lv statistiku u.tml.).
 
Ja Latvijā lieto pakalpojumu  INTERNETS TELEFONĀ vai izmanto internetu ārzemēs.
 

Svarīgi zināt
Svarīgi zināt
Lai noskaidrotu informāciju par norunātajām minūtēm, nosūtītajām īsziņām un summu par izmantotajiem pakalpojumiem Latvijā, ienāc Mans LMT vai sūti īsziņu i uz numuru 29319999.
 
Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
 
Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.
 
 
Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar  Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.
 
Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. LMT pakalpojumu ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!