Videokameru, televizoru, rūteru u.c. iekārtu uzstādīšana un saslēgšana vienotā tīklā. Tavas esošās IT infrastruktūras izpēte un atbilstošākā risinājuma izstrāde, kā arī ierīkošana un bojājumu novēršana.

IESPĒJAS

TEHNISKIE DARBI 1
 • Izbraukums ar tehnisko konsultāciju
  Konsultācija par esošo IT un tehnisko risinājumu, iekārtu signāla jutības diagnostika, esošā risinājuma un vajadzību analīze, objekta izpēte, nepieciešamības gadījumā arī tāmes izveide.
 • Wi-Fi rūtera konfigurācija (1 rūteris)
  Pie LMT pirkta rūtera uzstādīšana un konfigurēšana – labākās atrašanās vietas noteikšana, rūtera pieslēgšana, rūtera uztvertā signāla parametru pārbaude, administratora paroles maiņa, ātruma testa mērījums.
 • Iekārtu pieslēgšana Wi-Fi tīklam (līdz 3 iekārtām)
  Pie LMT pirktu videokameru, televizoru u.c. iekārtu pieslēgšana esošam Wi-Fi tīklam (ja nepieciešams iekārtas piestiprināt pie sienas, tad izvēlies pakalpojumu TEHNISKIE DARBI 2).

TEHNISKIE DARBI 2
 • Iekārtu uzstādīšana (līdz 3 iekārtām)
  Pie LMT pirktu videokameru, televizoru u.c. viedpalīgu piestiprināšana (līdz 5 m augstumam), konfigurēšana un savienošana ar rūteri vai centrālo pulti.
 • Antenas uzstādīšana
  Signālu pastiprinošas antenas uzstādīšana augstumā līdz 5 m (ja antena jāuzstāda augstāk un nostiprināšanai nepieciešams speciāls masts un/vai vairāk nekā 15 m garš kabelis, tad izvēlies pakalpojumu TEHNISKIE DARBI PLUS).
 • Vienkāršota LAN izbūve
  LAN tīkla izbūve līdz 3 darba vietām, līdz 30 m garš kabelis (ja nepieciešama arī kabeļu vadotņu izbūve, izvēlies pakalpojumu TEHNISKIE DARBI PLUS).

TEHNISKIE DARBI PLUS
Sarežģītu darbu veikšana, piem., iekštelpu un ārtelpu Wi-Fi tīklu izbūve, kas ietver objekta izpēti, risinājuma izstrādi, aparatūras piemeklēšanu, konfigurēšanu u.tml., kā arī dažādu iekārtu uzstādīšana, bojājumu novēršana u.c.

KĀ SĀKT LIETOT

Pakalpojumu visērtāk var pieteikt Mans LMT sadaļā TEHNISKIE DARBI. Pakalpojumu var pieteikt arī Klientu centrā vai pie sava klientu konsultanta.
Pēc pieteikuma drīzumā, bet ne vēlāk kā 2 darbdienu laikā, ar Tevi sazināsies speciālists, lai precizētu veicamos darbus un vienotos par vizītes laiku.

IZMAKSAS

Pakalpojums Maksa
Tehniskie darbi 145 €
Tehniskie darbi 275 €
Tehniskie darbi PLUSSaskaņā ar tāmi
 

SVARĪGI ZINĀT

 • Piesakot vizīti, Tu apliecini, ka esi iepazinies/-usies un piekrīti pakalpojuma Noteikumiem, maksām, norēķinu kārtībai un LMT privātuma politikai, kā arī nepieciešamības gadījumā ļauj darbu pieņemt citai personai.
 • Piesakot vizīti Mans LMT, prasītā informācija ir jānorāda precīzi. Nekorekti aizpildīti pieteikumi var pagarināt pakalpojuma saņemšanas laiku.
 • Ja kaut kādu iemeslu dēļ sarunātais vizītes laiks ir jāatceļ vai jāpārceļ, lūdzu, informē mūs vismaz 24 h iepriekš, zvanot pa tālruni 67773105 (darbdienās plkst. 8.00–17.00).
 • Pakalpojuma fiksētā maksa ir vienreizējs maksājums, kas tiek iekļauta nākamajā LMT rēķinā.
 • Pakalpojums ir pieejams tikai LMT klientiem un tikai Latvijas teritorijā.

Visas maksas norādītas € ar PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!