Rēķins un maksājumi


Kas ir sarunu saraksts?
Sarunu sarakstā ir redzama informācija par Tavām sarunām, īsziņām, MMS, paaugstinātas maksas pakalpojumiem un patērēto interneta apjomu kalendārā mēneša laikā.

Lūdzu, ievēro!
Piekļuve sarunu sarakstam Mans LMT iespējama, tikai autorizējoties ar internetbanku, eParakstu vai Smart-ID.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā saņemt sarunu sarakstu par veiktajiem zvaniem?

Bezmaksas sarunu sarakstu vari pieprasīt Mans LMT sadaļā Rēķini. Sarunu saraksts pieejams par to periodu, par kuru izveidots konkrētais rēķins.

Tu vari pasūtīt arī vienreizējo sarunu sarakstu par konkrētu laika periodu, kas nav vecāks par 6 mēnešiem. Šādam sarakstam vari pieteikties Mans LMT sadaļā "Saziņa ar LMT", autorizējoties ar internetbanku, eParakstu vai Smart-ID.

Šeit pieejama informācija par saruna saraksta veidiem un maksām.

Lūdzu, ievēro!
Piekļuve sarunu sarakstam Mans LMT iespējama, tikai autorizējoties ar internetbanku, eParakstu vai Smart-ID.

Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā varu saņemt sarunu sarakstu par laika periodu, kas vecāks par 18 mēnešiem?
Sarunu sarakstu, kas vecāks par 18 mēnešiem, saņemt nav iespējams.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā saņemt sarunu sarakstu tikai par saņemtajiem zvaniem?
Ja Tev nepieciešams sarunu saraksts tikai par saņemtajiem zvaniem, lūdzu, ienāc Mans LMT, autorizējoties ar internetbanku, eParakstu vai Smart-ID, un raksti mums sadaļā "Saziņa ar LMT".
Sarakstā būs norādīti gan saņemtie zvani, gan īsziņas (kā īsziņas sūtītājs būs norādīts LMT īsziņu centrāles numurs 29202020).

Lūdzu, pievērs uzmanību!
  • Saņemto zvanu sarakstu piedāvājam elektroniskā formā. 
  • Saņemto zvanu saraksts tiek sagatavots par katru norēķina periodu atsevišķi. To piedāvājam tikai par pēdējiem 6 mēnešiem.
  • Saņemto zvanu sarakstā neredzēsi tos numurus, kuri izmanto LMT pakalpojumu Numura uzrādīšanas aizliegums. To vietā būs norāde Privāts numurs.
  • Saņemto zvanu sarakstā nebūs iekļauti ārvalstīs saņemtie zvani, Glābējzvana zvani, īsziņas, kuras saņem pakalpojuma “Īsziņu pakalpojumu kodu abonēšana” un “Notikumu tarifikācija” ietvaros, kā arī patērētais interneta apjoms par saņemtajiem MMS.

Šeit pieejama informācija par saruna saraksta veidiem un maksām.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā varu noskaidrot, kas man ir sūtījis īsziņu?
Šādā gadījumā Tev nepieciešams saņemto zvanu saraksts ar īsziņu atšifrējumu. Tu redzēsi gan saņemtos zvanus, gan arī īsziņu sūtītāju numurus. Ja vēlies izmantot šādas priekšrocības, lūdzu, ienāc Mans LMT, izmantojot banku autorizāciju, un raksti mums sadaļā "Saziņa ar LMT".

Lūdzu, pievērs uzmanību!
  • Sarunu sarakstā ar īsziņu atšifrējumu redzēsi arī tos pieslēguma numurus, kuriem spēkā LMT pakalpojums Numura uzrādīšanas aizliegums, jo šis pakalpojums nodrošina numura uzrādīšanas liegumu tikai zvaniem.
  • Pakalpojuma ietvaros piedāvājam tikai Latvijā nosūtīto/saņemto īsziņu numuru atšifrējumu.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kādas ir sarunu saraksta izmaksas?
Šeit pieejama informācija par sarunu saraksta izmaksām.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!