Pārklājums


Kur varu aplūkot LMT tīkla pārklājumu un uzzināt par tā kvalitāti konkrētā vietā?
LMT tīkla pārklājumu vari aplūkot pārklājuma kartē, taču pievērs uzmanību, ka tajā attēlots LMT sakaru tīkla teorētiskais aprēķins ārpus telpām. Reālais pārklājums konkrētā vietā var atšķirties no norādītā, jo to var ietekmēt reljefa īpatnības.
Lai pārliecinātos par LMT pārklājumu, pārbaudi pakalpojumu darbību praksē! Sazinies ar mums – izstāstīsim, kā vari LMT pakalpojumus notestēt.
Kā varu noskaidrot, kur drīzumā būs pārklājums?
LMT pārklājuma kartē Tu vari redzēt ne tikai esošās, bet arī plānotās pārklājuma teritorijas.
Kādēļ var pazust pārklājums?
Var gadīties, ka atsevišķās vietās reizēm pavājinās radiosignāls. Radiosignāla uztveramību var ietekmēt attālums līdz bāzes stacijai, lokālās vietas ģeogrāfija, ēku konstrukcijas īpatnības un izvietojums, kā arī iekārtas darbība un dažādi, no LMT neatkarīgi šķēršļi.
Kā var noskaidrot signāla stiprumu savā iekārtā?
Tas, vai Tavā telefonā (modemā, rūterī) ir iespējams noskaidrot radiosignāla stiprumu, ir atkarīgs no konkrētās iekārtas funkcionalitātes. Lūdzu, ielūkojies lietošanas pamācībā!
Ar ko jārēķinās, atrodoties pierobežas zonā?
Pierobežā ir iespējama citu ārvalstu sakaru tīklu klātbūtne, un par ārvalstu tīklu izmantošanu ir jāmaksā atbilstoši Tavam tarifu plānam un tarifiem ārvalstīs.
Lai izvairītos no šādām neērtībām, lūdzu, pievērs uzmanību dažām niansēm.
  • Latvijā iesakām izvēlēties LMT tīklu manuālajā tīkla izvēles režīmā, kā norādīts tālruņa lietošanas pamācībā. Nepieciešamības gadījumā varēsi atjaunot ārvalstu tīklu izmantošanas iespēju, ieslēdzot automātisko tīkla izvēles režīmu.
    Ja neplāno doties uz ārvalstīm un vēlies pilnībā atslēgt ārvalstu tīklu izmantošanas iespēju, lūdzam sazināties ar mums.
  • Ja atrodies EEZ valstīs ārpus Latvijas, uz kuģa vai prāmja un izmanto tarifu plānu ar tādiem pašiem nosacījumiem kā mājās, īpašu uzmanību, lūdzu, pievērs izvēlētajam sakaru tīklam tad, ja esi pierobežā ar EEZ sastāvā neietilpstošām valstīm. Pirmoreiz reģistrējoties attiecīgās valsts tīklā, mēs nosūtīsim informatīvu īsziņu ar tīklu un tarifu informāciju.
  • Ja vēlies pilnībā ierobežot internetu ārvalstīs (neatkarīgi no iekārtas uzstādījumiem), nosūti īsziņu VG– uz numuru 1688. Nepieciešamības gadījumā varēsi atjaunot interneta izmantošanu ārvalstīs, uz to pašu numuru nosūtot VG+.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!