Ceļojot vai atrodoties ārzemēs


Kā neiztērēt pārāk daudz naudas par internetu, kad atrodos ārvalstīs?
Visās pasaules valstīs ir pieejama Mēneša izmaksu kontrole – tā palīdzēs optimizēt interneta izmaksas ārvalstīs un izvairīties no liela rēķina.
Kas ir mēneša izmaksu kontroles summa?
No 2012. gada 1. jūlija atbilstoši Eiropas Savienības prasībām ir noteikta maksimālā interneta lietošanas summa ārvalstīs – 60 € mēnesī. Kad tā ir sasniegta, pieeja internetam tiek ierobežota. Lai izvairītos no šādām neērtībām, nosaki summas robežas pats! Summa var būt no 35 €, taču, lūdzu, ņem vērā, ka tā nedrīkst pārsniegt Tavu maksimālo izmaksu kontroles summu internetam ārzemēs – privātpersonām 140 €, VIP klientiem un juridiskajām personām 285 €, Biznesa klientiem 425 €, Korporatīvajiem klientiem 700 € – un nevar būt lielāka par Tavu kopējo kredītlimita summu.
Kā rīkoties, ja sasniegts mēneša limits, taču internets ir ļoti nepieciešams?
Ja internets nepieciešams, negaidot nākamo mēnesi, un Tava maksimālā izmaksu kontroles summa internetam ārzemēs vēl nav pārsniegta, Tu jebkurā brīdī vari palielināt savu summu. Skaties KĀ PIESLĒGT vai zvani mums no ārzemēm +37129319911 (vai 8076 8076 no Latvijas) – arī tad, ja esi pārsniedzis maksimālo izmaksu kontroles summu, bet interneta piekļuve Tev ir ļoti nepieciešama.
Vai es varu atteikties no IZMAKSU KONTROLES īsziņu saņemšanas?
Ja Izmaksu kontroles īsziņas Tev nav nepieciešamas (piemēram, ja esi Internets ceļojumā+ lietotājs un interneta apjoms tiek papildināts automātiski), ir iespēja no tām atteikties, nosūtot VGI- uz numuru 1688. Nepieciešamības gadījumā šo iespēju var atkal atjaunot, uz to pašu numuru nosūtot VGI+.

Svarīgi!
Atslēdzot interneta izmaksu kontroles informatīvo īsziņu saņemšanu, Tev nebūs pieejamas ne DIENAS (noderīgi Internets ceļojumā lietotājiem), ne MĒNEŠA izmaksu kontroles īsziņas par interneta lietošanu ārvalstīs.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!