Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Ceļojot vai atrodoties ārzemēs


Kad atzvans ir izdevīgs?
Zvanot no ārvalstīm uz Latviju, saruna ar atzvanu izmaksās lētāk, nekā veicot tiešo zvanu.

Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīs vietējiem zvaniem uz valsti, kurā Tu atrodies, vai zvaniem uz citām EEZ valstīm izvēlies tiešo zvanu, nevis atzvanu, – tas būs izdevīgāk.

Atzvanu nav ieteicams lietot kruīza kuģu un prāmju, kā arī satelītu sakaru tīklos, kur ir salīdzinoši augsti operatora tarifi par zvanu saņemšanu.
Kā tiek aprēķināts atzvana tarifs?
Atzvans tiek tarificēts pa sekundēm. Maksu sāk aprēķināt brīdī, kad Tu atbildi uz atzvana ienākošo zvanu (nospied pogu "Atbildēt"), arī tad, ja savienojums ar adresātu nav noticis, piemēram, izsauktais numurs neatbild vai ir aizņemts.

Iepazīsties ar atzvana izmaksām – izvēlnē lapas augšpusē ievadi interesējošo valsti un izpēti tarifus.
Papildus var tikt aprēķināta maksa par sarunu, ja ārvalstīs izmanto kuģu vai satelītu sakaru tīklu.

Atceries!
Ar atzvanu maksimālais sarunas ilgums var būt 30 minūtes.
Vai atzvans ir pieejams visu ārvalstu operatoru tīklos?
Ārvalstu operatori var noteikt atzvana izmantošanas ierobežojumus bez iepriekšēja brīdinājuma – tas nozīmē, ka tādā gadījumā atzvans var nedarboties.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!