Meklēt
 

Ceļojot vai atrodoties ārzemēs


Kur zvanīt ārkārtas gadījumā, ja atrodos ārzemēs?
Ārkārtas palīdzības izsaukšanai zvani 112. Tevi savienos ar vietējo palīdzības dienestu. Lai saņemtu konsulāro palīdzību ārvalstīs, zvani LR Ārlietu ministrijas Konsulārajam departamentam, tālr. +37126337711.
Kā varu sazināties ar LMT, atrodoties ārzemēs?
No ārzemēm zvani mums pa tālruni +37129319911. Ja atrodies Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīs, par šo zvanu nebūs jāmaksā. Zvanot no citas valsts, tiks aprēķināta maksa kā par zvanu uz Latviju.
Vai ārzemēs ir jāmaksā par zvanu saņemšanu?
EEZ valstīs par zvanu saņemšanu nav jāmaksā, ja Tavs pieslēgums paredz iespēju izmantot pakalpojumu bez papildu maksas kā Latvijā.
Atrodoties citās ārvalstīs vai ar citiem pieslēgumiem, par zvanu saņemšanu ir jāmaksā, tomēr ir daži izņēmumi.
Sadarbojoties vadošajiem Baltijas valstu operatoriem, LMT klientiem zvanu saņemšana Telia (EMT) tīklā Igaunijā un Telia (Omnitel) tīklā Lietuvā ir vienmēr BEZ MAKSAS!
Kā tiek aprēķināta zvana saņemšanas maksa ārzemēs?
Maksa tiek aprēķināta par sarunu, EEZ valstīs to piemērojot pa sekundēm, citās valstīs – par pilnām minūtēm. Izpēti zvanu saņemšanas maksu, izvēlnē lapas augšpusē ievadot interesējošo valsti.

Sarunu sarakstā zvana saņemšanas ieraksts tiks attēlots šādi:
00 [valsts kods][tīkla kods][īslaicīgais numurs]
Īslaicīgā numura cipari tiek aizstāti ar X. Piemēram, zvana saņemšana Lietuvā, Omnitel tīklā – 00370698XXXXX.
Ja ārvalstīs izmanto kuģu vai satelītu sakaru tīklu, var tikt aprēķināta papildu maksa par sarunu. Šādā gadījumā Sarunu saraksta izdrukā tiks attēlots papildu ieraksts, norādot identifikatoru "+" un atbilstošo operatora nosaukumu.
Kā ārzemēs zvanīt ar tiešo zvanu?
Tieši tāpat kā Latvijā – izvēlies adresātu no telefona kataloga vai sastādi numuru pats.
Ārvalstīs izmanto starptautisko numura sastādīšanas formātu ar + zīmi un valsts kodu numura priekšā (zvaniem uz Latvijas numuriem +371). Lai būtu ērtāk, iesakām visus Latvijas numurus telefona adrešu grāmatā saglabāt starptautiskajā formātā.
Kā ārzemēs tiek aprēķināta maksa par veikto zvanu?
Maksa par ārvalstīs veiktajiem zvaniem tiek aprēķināta pēc noteiktajiem tarifiem – izvēlnē lapas augšpusē ievadi interesējošo valsti un izpēti tarifus.

Par zvaniem uz ārvalstu vietējiem bezmaksas, papildpakalpojumu vai paaugstinātas maksas numuriem ir jāmaksā pēc ārvalstu operatora noteiktajiem tarifiem.

Maksa par sarunu tiek aprēķināta ar noteiktu soli.
  • Zvaniem no EEZ valstīm uz vietējiem numuriem un citām EEZ valstīm (tai skaitā Latviju) – par pirmajām 30 sekundēm un tad par katru nākamo sekundi.
  • Zvaniem no EEZ uz citām valstīm un jebkuriem veiktajiem zvaniem no citām valstīm – par pilnām minūtēm.
Lūdzu, ievēro!
Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas operatori var piemērot maksu arī jau par zvana izsaukuma gaidīšanas laiku!
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!