Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Ceļojot vai atrodoties ārzemēs


Vai ārzemēs varēšu lietot savu telefonu ar LMT pieslēgumu?
Jā. Iesakām pārliecināties, vai mobilie sakari ir pieejami valstī, uz kuru plāno doties.
Vai ārzemēs varēšu lietot to pašu telefonu, ko Latvijā?
LMT sakaru tīkls darbojas GSM 900/1800 un UMTS 900/2100 standartā. Ārvalstīs vairumā gadījumu Tu vari izmantot tādus pašus telefonus kā LMT tīklā, ja vien Tavs telefons var darboties norādītajā standartā. Piemēram, Amerikas kontinentā tiek izmantots GSM 850/1900, kā arī UMTS 850/1900 standarts, tādēļ Tev būs nepieciešams telefons, kas atbalsta kādu no tiem.
Kā telefonu sagatavot ceļojumam?
Pirms dodies uz ārvalstīm, iepazīsties ar sakaru tīkla izvēles iespējām, ko piedāvā Tavs telefons, un pārliecinies, ka izmanto automātisko tīkla izvēles režīmu. Izpēti, kā izvēlēties tīklu manuālajā jeb rokas režīmā – tas var noderēt, ja telefons nebūs pieslēdzies LMT draudzīgajam tīklam, kas apzīmēts ar smaidiņa simbolu :-)
Ja tīklu izvēlēsies manuāli, var gadīties, ka tas būs jāveic vairākkārt.
Kā rīkoties, ja ārzemēs telefons tomēr nedarbojas?
Vispirms izslēdz un ieslēdz telefonu – vairumā gadījumu šāda vienkārša metode visu atrisina. Ja tas tomēr nepalīdz, telefona uzstādījumos manuāli izvēlies citu operatoru.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!