Ceļojot vai atrodoties ārzemēs


Vai ir jāmaina interneta uzstādījumi, lai ārzemēs varētu lietot internetu telefonā?
Nē, Tava telefona uzstādījumos nekas nav jāmaina, ja Tu izmanto LMT viesabonēšanas pakalpojumus.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Vai es varēšu ārzemēs lietot internetu savā telefonā?
Jā, tikai pārliecinies, vai Tava telefona uzstādījumos ir aktivizēta interneta lietošanas iespēja ārvalstīs.

 • Android operētājsistēma
  Iestatījumi – Mobilie dati – Datu viesabonēšana,
  Citi tīkli – Mobilie tīkli – Datu viesabonēšana,
  Iestatījumi –> Vēl... –> Mobilie tīkli  –> Datu viesabonēšana
  Iestatījumi – SIM vadība – Viesabonēšanas – Datu viesabonēšanas
 • iOS operētājsistēma
  Settings – Mobile Data – Mobile Data Options – Data Roaming,
  Settings – Mobile Data – Data Roaming,
  General – Cellular – Data Roaming
  Settings – Cellular Data – Data Roaming
 • Windows operētājsistēma
  Iestatījumi – mobilo sakaru tīkls – Datu viesabonēšanas opcijas
 • Symbian operētājsistēma
  Uzstād. –> Mobilie dati –> Datu viesabonēšana
 • Huawey modemi
  Settings – Dial-Up – Mobile Connection – Data roaming,
  Tools – Options... – Roaming Indicate
Ja Tavā rīcībā ir telefons ar citu operētājsistēmu, ielūkojies lietošanas pamācībā vai sazinies ar mums.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Cik maksā LMT interneta lietošana ārvalstīs?
EEZ valstīs noteiktiem tarifu plāniem un INTERNETS TELEFONĀ lietotājiem ir pieejams konkrēts interneta apjoms bez papildu maksas. Skaties ārzemju tarifu kalkulatorā savam tarifu plānam atbilstošo informāciju.

Kad būsi iztērējis pieejamo bezmaksas interneta apjomu, vari turpināt lietot internetu par papildu maksu, iegādājoties INTERNETS CEĻOJUMĀ vai INTERNETS CEĻOJUMĀ+ apjomu, vai MB maksu.

Izvēlies to samaksas veidu (Internets ceļojumā, Internets ceļojumā+ vai maksa par MB), kas ir piemērotākais Taviem interneta lietošanas paradumiem un vajadzībām.

VaIstu grupās PASAULE Internets ceļojumā un Internets ceļojumā+ piedāvā konkrētu interneta apjomu 30 dienām par fiksētu maksu. Valstīs, kurās nav pieejami šie samaksas veidi, vai arī esi izvēlējies maksu par MB, jānorēķinās par katru patērēto MB.

Lūdzu, ņem vērā tehnoloģiskās īpatnības, kas var ietekmēt Tavas izmaksas – faktiski pārraidīto datu apjomu atšķirības, interneta pakalpojumu automātisko izmantošanas iespēju u.c.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Vai varu saņemt īsziņas par interneta tarifiem ārzemēs, ja lietoju datu karti un modemu?
Jā. Šo īsziņu attēlošana datora ekrānā ir atkarīga no attiecīgās datu kartes vai modema programmnodrošinājuma.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā varu nomainīt interneta samaksas veidu?
Tu vari jebkurā brīdī pieslēgt to interneta samaksas veidu, kas šķiet piemērotāks. Visērtāk to izdarīt Mans LMT vai arī ar īsziņas palīdzību, kas jānosūta uz numuru 1688.

 • Internets ceļojumā: IC
 • Internets ceļojumā+: IC+
 • Maksa par MB: IC–
Izmaiņas stāsies spēkā pēc apstiprinājuma īsziņas saņemšanas par maksas veida maiņu.

Ja esi Internets ceļojumā vai Internets ceļojumā+ cienītājs un viesojies valstī, kurā šis samaksas veids netiek piedāvāts, MB maksas izvēle nav nepieciešama – tas notiks automātiski.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Ar ko atšķiras Internets ceļojumā un Internets ceļojumā+?
Tie ir divi dažādi interneta samaksas veidi.
 • INTERNETS CEĻOJUMĀ ir radīts drošai interneta lietošanai ārvalstīs – Tu kontrolēsi savus tēriņus par internetu noteiktā laika periodā (30 dienās vai mēnesī) atkarībā no valsts, kurā atrodies. Ja būsi izlietojis savu interneta apjomu, interneta pārlūkā varēsi izvēlēties iegādāties papildu apjomu vai pieslēgt INTERNETS CEĻOJUMĀ+ un turpmāk sevi neapgrūtināt ar papildu apjomu iegādi.
 • Savukārt INTERNETS CEĻOJUMĀ+ ir radīts interneta lietošanai ārvalstīs, ja nevēlies sevi apgrūtināt ar papildu apjoma iegādi. Tiklīdz būs iztērēts interneta apjoms, nākamais par papildu maksu Tev būs pieejams automātiski.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Vai papildu interneta apjomu varu iegādāties tik reižu, cik vien vēlos?
Internets ceļojumā lietotāji var iegādāties papildu interneta apjomu, cik nepieciešams, kamēr nav sasniegts MĒNEŠA izmaksu kontroles limits.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā tiek rēķināta maksa par papildu interneta apjoma iegādi?
Internets ceļojumā lietotājiem maksu par papildu apjomu piemēro iegādes brīdī.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kas notiek brīdī, kad izbeidzas INTERNETS CEĻOJUMĀ apjoms?
Ja vēlēsies turpināt lietot internetu, kad INTERNETS CEĻOJUMĀ apjoms būs iztērēts, bet papildu apjomu vēl nebūsi iegādājies, Tu saņemsi informatīvu īsziņu ar saiti uz internetvietni, kur varēsi izvēlēties – iegādāties papildu 30 dienu vai mēneša (atkarībā no valsts, kurā atrodies) apjomu vai pieslēgt INTERNETS CEĻOJUMĀ+ un turpmāk sevi neapgrūtināt ar papildu apjomu iegādi. Papildu apjomu iespējams iegādāties arī ar īsziņas palīdzību.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Vai INTERNETS CEĻOJUMĀ apjomu var izmantot visos attiecīgās valstu grupas tīklos?
INTERNETS CEĻOJUMĀ 30 dienu (valstu grupās PASAULE) vai mēneša (EEZ valstīs) maksā iekļauto interneta apjomu var izmantot visos attiecīgās valstu grupas tīklos, kuros ir pieejams internets.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Vai par interneta lietošanu ārzemēs ir noteikta minimālā maksa?
 • INTERNETS TELEFONĀ lietotājiem, kā arī tarifu plānu lietotājiem, kuriem ir iekļauts internets lietošanai EEZ valstīs, interneta izmantošana šajā reģionā ir pieejama bez maksas iekļautā apjoma ietvaros.
 • INTERNETS CEĻOJUMĀ lietotājiem EEZ valstīs ir noteikta minimālā maksa interneta apjoma iegādei – izvēlētā piedāvājuma maksas apmērā. Savukārt valstu grupās PASAULE ir minimālā maksa un 32 KB uzskaites solis par 0.0312 €, līdz sasniegti 13 MB jeb 12.99 € robeža.
 • Ja esi izvēlējies MAKSU PAR PATĒRĒTAJIEM MB, par interneta lietošanu ārvalstīs ir noteikta interneta sesijas minimālā maksa. Pievērs tam īpašu uzmanību, ja interneta lietošanas laikā izmanto nelielu datu apjomu, kas iespējams arī tad, ja Tava iekārta automātiski veido interneta sesijas. 
  Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīs tiek izmantots 1 KB uzskaites solis, savukārt citās valstīs minimālā maksa būs par 32 KB apjomu, pēc tam – par katriem nākamajiem 32 KB.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Vai pastāv iespēja atslēgt interneta pakalpojumu automātisko izmantošanu?
Atrodoties ārvalstīs, Tu vari ietaupīt, atslēdzot interneta pakalpojumu automātiskās izmantošanas iespēju. Piemēram, no laika ziņu informācijas atjaunošanas tālrunī var izvairīties, izslēdzot automātisko un paralēlo datu sinhronizācijas iespēju (autosync un background data), savukārt datorā vajadzēs atslēgt automātisko programmu atjaunināšanas iespēju.

Nepieciešamības gadījumā aplikācijas datus var atjaunot manuāli, kā norādīts iekārtas lietošanas pamācībā.  
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Vai pastāv iespēja atslēgt internetu pierobežā?
Ja Tu dzīvo vai lieto internetu Latvijas pierobežas rajonā, var gadīties automātiska kaimiņvalsts sakaru tīkla izvēle, un sērfošana internetā tiks tarificēta kā ārvalstīs. Lai izvairītos no šādiem pārsteigumiem un liekiem tēriņiem, nosūti īsziņu VG- uz numuru 1688. Bet tad, kad plāno doties uz ārzemēm, atceries pieslēgt internetu ārvalstīs, uz to pašu numuru nosūtot īsziņu* VG+.

* Sūti komandu, ja vēlies pieslēgt pakalpojumu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Vai pastāv iespēja atslēgt interneta lietošanu kuģu un prāmju, lidmašīnu un satelītu tīklos?
Jā, LMT piedāvā iespēju atslēgt pakalpojumu izmantošanas iespēju tīklos, kas nav sauszemes tīkli, lai Tava iekārta nejauši nereģistrētos kuģu un prāmju, satelītu sakaru vai lidmašīnu tīklos un neuzsāktu interneta izmantošanu. Lai pieslēgtu vai atslēgtu šo liegumu, lūdzu, sazinies ar mums pa tālr. 80768076 vai +371 29319911 (no ārzemēm), vai raksti Mans LMT sadaļā "Saziņa ar LMT" vai uz e-pastu info@lmt.lv.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!