LMT Kartes konta papildināšanas iespējas

Tavām ērtībām piedāvājam dažādas LMT Kartes konta papildināšanas iespējas – ar atjaunošanas kartēm
vai bez tām, izmantojot elektroniskās uzlādes un banku piedāvātās iespējas.

Ar norēķinu karti

Papildini LMT Kartes kontu savā telefonā (šī iespēja ir pieejama tikai LMT Kartes lietotājiem un tikai LMT tīklā) vai LMT mājaslapā, norēķinoties ar VISA, MasterCard, VisaElectron maksājumu kartēm. Minimālā papildināšanas summa ir 1.00 €.

Ar bankas starpniecību

Papildinot LMT Kartes kontu ar banku starpniecību vai norēķinu karti, Tu saņem jaunus avansa un lietošanas termiņus.


 

Ar atjaunošanas karti vai čeku

LMT Kartes konta papildināšanai nepieciešamo kodu atradīsi uz atjaunošanas kartes vai čeka.
Čeku var saņemt, samaksājot pārdevējam jebkura LMT Kartes atjaunošanas kartes nomināla summu. Čekā norādīts LMT Kartes atjaunošanas kodu sērijas numurs un atjaunošanas kods.

Atjaunošanas kartes


Ar čeku

Konta papildināšanai nepieciešamo numuru un kodu atradīsi uz čeka. Čeku var saņemt, samaksājot pārdevējam jebkuru LMT Kartes nomināla summu, ar kuru vēlies papildināt LMT Karti. Čekā norādīts LMT Kartes atjaunošanas kodu sērijas numurs un atjaunošanas kods.

Kad uz atjaunošanas kartes vai čeka esi atradis kartes numuru un kodu, LMT Kartes kontu vari papildināt kādā no zemāk minētajiem veidiem.


SVARĪGI!
  • LMT Kartes avansu var papildināt arī tad, ja kontā vēl ir nauda sarunām. Neizlietotā summa tiks pievienota no jauna iemaksātajai. Ja līdz lietošanas termiņa beigām konts netiks papildināts, LMT Kartes numurs tiks slēgts.
  • Ja LMT Kartes konts netiek papildināts līdz lietošanas termiņa beigām, numuru bez maksas var atjaunot 6 mēnešu laikā.

Glābējīsziņa

LMT pēcapmaksas klientiem ir pieejams pakalpojums GLĀBĒJĪSZIŅA – tā ir iespēja papildināt Tavu LMT Kartes kontu ar vienas īsziņas palīdzību! Tev kā LMT Kartes lietotājam par to nebūs jāmaksā pilnīgi nekas, jo konta papildināšanas summa tiks iekļauta nākamajā LMT pēcapmaksas klienta rēķinā.
SVARĪGI ZINĀT


LMT Klientu centros

Tu vari papildināt savu vai kāda drauga LMT Kartes kontu jebkurā LMT klientu centrā bez atjaunošanas kartes vai čeka! Vienīgais, kas Tev jāizdara – nosauc klientu centra konsultantam LMT Kartes numuru, kuru vēlies papildināt, un summu.
VAIRĀK

Citas elektroniskās papildināšanas iespējas


* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!