Meklēt
 

INTERNETS MĀJAI

ĀTRS INTERNETS IT VISUR – DZĪVOKLĪ, MUIŽĀ UN BŪDIŅĀ!

Pieslēgums INTERNETS MĀJAI ir lieliska izvēle, ja internets nepieciešams stacionārai lietošanai mājās. Vienīgais, kas Tev nepieciešams, ir bezvadu Wi-Fi rūteris – tas ļauj izmantot internetu vairākās iekārtās vienlaicīgi! Šādā risinājumā interneta kabelis nav jāvelk, un turpmāk Tavās mājās vadu mudžekļu vairs nebūs, turklāt mēs parūpēsimies arī par profesionālu uzstādīšanu bez maksas.

 • Neierobežots interneta apjoms Latvijā
 • Zibenīgs un stabils internets LMT 4G tīklā
 • Bezvadu 4G Wi-Fi rūteris bez maksas*
 • Nav jāslēdz terminēts līgums

KĀ SĀKT LIETOT

Tev nepieciešama vien Internets mājai SIM karte, kas jāievieto Wi-Fi bezvadu rūterī. Piesakies tepat LMT mājaslapā vai tuvākajā LMT klientu centrā, bet mēs parūpēsimies par uzstādīšanu un apmācību Tavā mājvietā BEZ MAKSAS! Ja uzstādīšanas laikā LMT darbinieks konstatēs, ka pakalpojuma kvalitātes uzlabošanas nolūkā nepieciešama jumta antena, nodrošināsim arī to, turklāt par antenu papildus nebūs jāmaksā!

Pieslēguma veids Fiksētā
mēneša
maksa
Interneta
apjoms
Latvijā
Vidējais
interneta

ātrums
4G tīklā**
Vidējais interneta
ātrums
3G tīklā**
Internets mājai 21.34 Neierobežots 20 Mbit/s*** 4 Mbit/s***
Internets mājai par īpašu maksu (min. 12 mēn.)****  15.98 € Neierobežots 20 Mbit/s*** 4 Mbit/s***

* LMT nodrošina Internets mājai lietošanai nepieciešamās iekārtas bez maksas klienta norādītajā adresē. Iekārtas ir LMT īpašums, lūdzam iepazīties ar lietošanas nosacījumiem un izturēties pret tām saudzīgi. Rūtera modelis ir atkarīgs no LMT rekomendācijas atbilstoši pakalpojuma izmantošanas vietai un izvēlētajam pakalpojumam, kā arī no pieejamības. 
** Vidējais interneta lejupielādes ātrums normālas tīkla noslodzes gadījumā, neatrodoties kustībā.
*** Reālais vidējais lejupielādes ātrums var būt ievērojami lielāks.
**** Minimālais pieslēguma izmantošanas periods – 12 mēneši. Īpašā maksa saglabājas nemainīga visu Internets mājai lietošanas laiku. Ja pieslēgums tiek anulēts pirmā gada laikā, pirmajā mēnesī jāsamaksā minimālā termiņa maksa 64.32 € apmērā, katrā nākamajā mēnesī šī maksa samazinās par 5.36 €.

4G TĪKLS

Pieslēgums Internets mājai ir pilnībā gatavs 4G – atbalsts 4G tīklam ir aktivizēts pēc noklusējuma, tiek izmantota tikai jaunākās paaudzes 4G SIM karte, un arī pieslēgumā iekļautais 4G Wi-Fi bezvadu rūteris atbalsta LMT 4G tīklu. Lai varētu izmantot LMT 4G tīkla priekšrocības, Tev tikai jāatrodas LMT 4G pārklājuma zonā.
Šeit Tu atradīsi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par 4G.

IZMAKSAS

 • Internets mājai pieslēgšana – bez maksas.
 • Slēdzot līgumu, pirkuma maksa par 4G Wi-Fi rūteri 0.00 €, mēneša maksa 0.00 .
 • Maksa par īsziņām (0.01 €/gab.)***** un paaugstinātas maksas pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā.
***** Fiksētajiem pieslēgumiem īsziņas nav pieejamas.

SVARĪGI ZINĀT

 • Pakalpojums tiek nodrošināts vietās ar atbilstošu LMT tīkla pārklājumu un kapacitāti.
 • Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.
 • Norādītais pieslēgumu interneta ātrums nodrošina pilnvērtīgu interneta lapu pārlūkošanu, e-pastu un citu interneta iespēju izmantošanu.
 • Šeit Tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.
 • Juridiskās personas aicinām izvēlēties pieslēgumu INTERNETS BIZNESAM.
 • Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.
 • Ja tomēr pārdomā un vēlies atteikties no pakalpojuma, par to nepieciešams mūs informēt 3 dienas iepriekš ŠEIT.
 • Lai nodrošinātu savu datu un rūtera drošību, vienmēr veic iekārtas ražotāja uzstādītās paroles maiņu uz tikai Tev zināmu simbolu kombināciju un neaizmirsti to izdarīt atkārtoti, ja iekārtai ir veikta rūpnīcas iestatījumu atjaunināšana. Tāpat aicinām vienmēr parūpēties arī par savu galiekārtu (datora, telefona, planšetes) drošību, nodrošinot ekrāna bloķēšanu.
 • No 30.04.2016. pieslēgums INTERNETS MĀJAI spēkā tikai Latvijā.
 • Lai nodrošinātu tīkla integritāti un drošību un pakalpojumu sniegšanu atbilstošā kvalitātē, pakalpojumiem nepieciešamo konfigurācijas jautājumu risināšanai un tīkla problēmsituāciju laicīgai diagnosticēšanai iekārtā var būt integrēts tehniskais protokols TR-069, kas nodrošina attiecīgu tīkla parametru (piem., signāla līmeņu, signāla kvalitātes, tīkla šūnas informācijas, izmantotās frekvences, tīkla noslodzes informācijas) apmaiņu iekārtai ar LMT sistēmām. Apstrāde notiek saskaņā ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem un konkrētajam mērķim nepieciešamā ilgumā.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma INTERNETS MĀJAI ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs, pieslēguma punkta adrese, izsniegtās iekārtas (rūtera) dati u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar  Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

Atpakaļ
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!