Mobilais saturs


Kas ir Google Play?
Google Play ir digitālā satura veikals Tavā viedtālrunī, planšetē vai televizorā, kas piedāvā Android lietotnes un spēles, kā arī filmas, mūziku un grāmatas – Tavā rīcībā plašs bezmaksas un maksas satura klāsts!
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Ko piedāvā LMT?
Piedāvājam par pirkumiem Google Play veikalā norēķināties ar LMT starpniecību, šīs izmaksas iekļaujot LMT pakalpojumu rēķinā vai ieturot no LMT Kartes avansa.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kādās iekārtās pieejama LMT norēķinu iespēja Google Play?
LMT norēķinu iespēju var aktivizēt viedtālruņos un planšetēs ar Android operētājsistēmu (2.2. un jaunākas versijas) un SIM atbalstu, kā arī jābūt jaunākajai Google Play mobilās lietotnes versijai. Pēc aktivizēšanas varēsi to izmantot arī Android TV iekārtās. Datoros šī iespēja nav pieejama.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā aktivizēt LMT norēķinu iespēju Google Play?
LMT norēķinu iespēju Google Play vari aktivizēt Google Play mobilajā lietotnē Android telefonā vai planšetē ar LMT SIM karti.

1. Google Play lietotnē atver sadaļu "Konts".
2. Atver sadaļu "Maksājumu veidi" un izvēlies "Izmantot LMT norēķinus".
3. Ja nepieciešams, ievadi savu kontaktinformāciju, kas tiks saglabāta Tavā Google kontā.
4. Iepazīsties un apstiprini Google un LMT pakalpojumu lietošanas noteikumus.
5. LMT norēķinu maksājumu metode ir pievienota Tavam Google kontam. Turpmāk, iegādājoties lietotnes, spēles, filmas u.c., izvēlies iespēju "Iekasēt no mana LMT konta".
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā aktivizēt LMT norēķinu iespēju, ja, atverot Google Play, šādu norēķinu veidu man nepiedāvā?
Ja izmanto LMT pieslēgumu vai LMT Karti, bet Google Play lietotne nepiedāvā aktivizēt LMT norēķinu iespēju, lūdzu, pārbaudi dažas nianses.
  • Iekārta, kurā vēlies izmantot LMT norēķinu iespēju, darbojas ar Android operētājsistēmu 2.2. vai jaunāku.
  • Iekārtā ir pieejama jaunākā Google Play lietotnes versija. Pārliecināties par to vari Google Play mobilās lietotnes sadaļā "Iestatījumi", nospiežot uz "Play veikala versija". Ja saņem paziņojumu, ka pieejams atjauninājums, lūdzu, veic tā instalēšanu.
Ja lieto 2 SIM karšu iekārtu (Dual SIM), attiecīgajai LMT SIM kartei jābūt ievietotai 1.SIM kartes slotā.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā es varu izmantot LMT norēķinu iespēju Viedtelevīzijā?
Ja izmanto LMT pieslēgumu Android telefonā vai planšetē un tam pieejami paaugstinātas maksas pirkumi, vari aktivizēt LMT norēķinu iespēju savam Viedtelevīzijā izmantotajam Google kontam.

Pēc LMT norēķinu iespējas aktivizēšanas varēsi to izmantot, arī iepērkoties Mājas viedtelevīzijas Google Play veikalā. Ņem vērā, ka veiktie pirkumi rēķinā parādīsies pie tā LMT pieslēguma, ar kuru LMT norēķinu iespēja aktivizēta (nevis pie Viedtelevīzijas līguma numura).

Ja Tavu LMT pieslēgumu apmaksā darba devējs, iepazīsties ar Privātā maksājuma iespējām.

Ja LMT pieslēgumu izmanto iekārtā ar citu operētājsistēmu, nevis Android, vai tajā nav pieejams SIM atbalsts, norēķiniem Viedtelevīzijā aicinām savam Google kontam piesaistīt norēķinu karti.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā veikt pirkumus Google Play, izmantojot LMT norēķinu iespēju?
1. Izvēlies lietotni, spēli vai ko citu.
2. Spied uz cenas un apstiprini, ka vēlies veikt pirkumu, izmantojot LMT norēķinus.
3. Pirkuma summa tiks iekļauta nākamajā LMT rēķinā vai atskaitīta no LMT Kartes avansa.
4. Papildus uz Tava Google konta e-pasta adresi tiks nosūtīts e-pasts ar informāciju par veikto pirkumu un iegādātā satura izstrādātāja kontaktinformācija, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā rīkoties, ja LMT norēķinu iespēju aktivizēju, bet nevaru veikt pirkumus?
Ja esi aktivizējis LMT norēķinu iespēju Google Play, tomēr neizdodas veikt pirkumu, iespējams, pie vainas ir kāds no šiem iemesliem.
  • Tavam pieslēguma numuram spēkā paaugstinātas maksas pakalpojumu liegums. Ja vēlies veikt pirkumus, izmantojot LMT norēķinu iespēju, šis ierobežojums jāatslēdz. To vari izdarīt Mans LMT vai jebkurā LMT klientu centrā.
  • Izvēlētā pirkuma summa pārsniedz 30.00 € (tā ir maksimālā viena pirkuma summa, ko var samaksāt ar LMT rēķina vai LMT Kartes starpniecību). Ja izvēlētā satura cena pārsniedz šo summu, būs jāizmanto cits norēķinu veids.
  • Ir pārsniegti pieejamie kredītlimiti. Parasti jaunu pirkumu varēsi veikt 24h laikā.
  • Ir sasniegts Google Play pirkumiem pieejamais mēneša limits (70.00 €). Ja vēlies tērēt lielāku summu, pieslēdz pakalpojumu "Paaugstinātas maksas pakalpojumu mēneša limita atcelšana". To vari izdarīt Mans LMT vai jebkurā LMT klientu centrā.
  • Tavam pieslēgumam pārtraukta pakalpojumu sniegšana. Lai noskaidrotu vairāk, sazinies ar LMT par tālruni 8076 8076.
  • LMT Kartes kontā nepietiek līdzekļu vai beidzies avansa derīguma termiņš. Papildini LMT Karti vai pagarini esošā avansa derīguma termiņu.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā atslēgt iespēju aktivizēt un izmantot LMT norēķinu iespēju Google Play?
Ja vēlies atslēgt iespēju aktivizēt un izmantot LMT norēķinu iespēju Google Play, vari pieslēgt bezmaksas pakalpojumu Paaugstinātas maksas pakalpojumu slēgšana. Ņem vērā, ka pakalpojums nodrošinās, ka tiek slēgti visi paaugstinātas maksas pakalpojumi. Tomēr, ja vēlies, vari atļaut atsevišķu pakalpojumu numuru izmantošanu (piem., uzziņu numuri), kuri ir Tev svarīgi un kurus turpmāk vēlies izmantot. Pakalpojumu Paaugstinātas maksas pakalpojumu slēgšana var pieslēgt Mans LMT, kā arī jebkurā LMT klientu centrā.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā rīkoties, ja vairs nevēlos izmantot LMT norēķinu iespēju Google Play?
Ja esi aktivizējis LMT norēķinu iespēju Google Play, bet nevēlies to turpmāk izmantot, vari to atslēgt Google maksājumu centrā sadaļā "Maksājumu veidi", autorizējoties ar attiecīgo Google kontu, ar kuru izmanto LMT norēķinu iespēju Google Play.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā atteikties no pakalpojuma, par kuru regulāri tiek ieturēta maksa?
Ja esi Google Play abonējis kādu pakalpojumu, par kuru katru mēnesi tiek ieturēta abonēšanas maksa, pakalpojumu vari atslēgt Google Play mobilās lietotnes sadaļā "Konts".  Izvēlies "Abonementi", atver attiecīgo pakalpojumu, kuru vēlies pārtraukt, un atsakies no turpmākas pakalpojuma abonēšanas. Pakalpojums netiks atslēgts uzreiz, to varēsi izmantot līdz apmaksātā perioda beigām. Vairāk informācijas šeit.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā rīkoties, ja iegādājos jaunu telefonu un LMT norēķinu iespēju Google Play vairs nevaru izmantot?
Ja esi iegādājies jaunu telefonu vai planšeti un vēlies tajā izmantot LMT norēķinu iespēju Google Play, tā jaunajā iekārtā jāaktivizē atkārtoti. To vari izdarīt Google Play lietotnē sadaļā "Konts", izvēloties "Maksājumu veidi" un veicot visus LMT norēķinu iespējas aktivizācijas soļus.

Ja iepriekšējā iekārtā vairs neplāno izmantot LMT norēķinu iespēju, iesakām dzēst neaktuālās maksājumu metodes Google maksājumu centrā sadaļā "Maksājumu veidi".
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā rīkoties, ja nomainīju SIM karti esošam pieslēgumam un LMT norēķinu iespēju vairs nevaru izmantot?
Ja esi esošam LMT pieslēgumam vai LMT Kartes numuram mainījis SIM karti un vēlies turpināt izmantot LMT norēķinu iespēju Google Play, to jāaktivizē atkārtoti. To vari izdarīt Google Play mobilās lietotnes sadaļā "Konts", izvēloties "Maksājumu veidi" un veicot visus LMT norēķinu iespējas aktivizācijas soļus.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā pirkumi Google Play lietotnē tiks attēloti LMT rēķinā?
Google Play pirkumi, kurus būsi samaksājis ar LMT norēķinu iespēju, LMT rēķinā tiks attēloti rindā "Pirkumi Google Play veikalā".
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā es varu saņemt detalizētu informāciju par veiktajiem pirkumiem Google Play?
1. E-pastā
Pēc katra veiktā pirkuma uz Tavu Google konta e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija par pirkumu. Tajā iekļauta informācija par iegādāto saturu, cenu, piemērotajiem nodokļiem, kā arī iegādātā satura izstrādātāja kontaktinformācija, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties.
2. Google Play lietotnē
Pirkumu vēsture pieejama Google Play mobilās lietotnes sadaļā "Konts", atverot "Pasūtījumu vēsture".
3. Google maksājumu centrā
Atver Google maksājumu centru un autorizējies ar Google kontu, ar kuru veikti pirkumi. Izvēlies sadaļu "Abonementi un pakalpojumi", spied uz interesējošā pirkuma un saņem informāciju par iegādāto saturu, pirkuma maksām un nodokļiem, kā arī satura izstrādātāju.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā rīkoties, ja neesmu apmierināts ar iegādātās lietotnes kvalitāti?
LMT nodrošina tikai norēķinu iespēju un neuzņemas atbildību par iegādātās lietotnes vai cita satura kvalitāti un darbību. Ja neesi apmierināts ar iegādātā satura kvalitāti vai iegādātā satura vienība nedarbojas atbilstoši, lūdzu, sazinies ar attiecīgā satura izstrādātāju. Informāciju, kā to izdarīt, atradīsi šeit.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā rīkoties, ja man piestādīta maksa par pirkumiem, kurus neesmu veicis?
Ja neatpazīsti pirkumu, vispirms pārliecinies, vai to nav veicis kāds no Tavas ģimenes – iespējams, bērns ir spēlējis kādu spēli, kā rezultātā radušās neparedzētas izmaksas.

Ja noskaidro, ka maksājums nebija autorizēts vai bija nejaušs, lai saņemtu palīdzību, sazinies ar Google, aizpildot pieteikuma formu. Pirms pieteikuma aizpildīšanas pārliecinies, ka sistēmā esi pierakstījies ar Google kontu, ar kuru pieteikums saistīts.

Lai izvairītos no neautorizētiem un nejaušiem pirkumiem, uzstādi autentifikācijas pieprasījumu pirms katra pirkuma. To vari izdarīt Google Play mobilās lietotnes sadaļā "Iestatījumi", izvēloties "Pieprasīt autentifikāciju pirkumiem". Vairāk informācijas šeit.

Tāpat izmanto iekārtas ekrāna bloķēšanu, uzstādot PIN kodu vai paroli.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā rīkoties, ja vēlos saņemt atpakaļ naudu par veiktu pirkumu Google Play?
Google Play pirkumu atgriešanu tiek veikta saskaņā ar Google noteikumiem un tā atšķiras atkarībā no iegādātā satura veida.

Maksas spēļu un lietotņu pirkumus parasti ir iespējams atsaukt 2h laikā no pirkuma veikšanas brīža, Google Play mobilajā lietotnē atverot konkrēto pirkumu un izvēloties "Atmaksa". Šī iespēja neattiecas uz pirkumiem lietotnē (in-app purchases).

48 stundu laikā pirkuma atgriešanai iespējams pieteikties, aizpildot pieteikuma formu. Pirms pieteikuma aizpildīšanas pārliecinies, ka sistēmā esi pierakstījies ar Google kontu, ar kuru pieteikums saistīts.

Pēc 48h pieprasījums jāiesniedz konkrētā satura izstrādātājam. Informāciju, kā to izdarīt, atradīsi šeit.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!