Meklēt
 

Tavai drošībai


Kas ir SIM karte?

SIM karte ir elektroniska ierīce, kas uzglabā ar LMT pieejamo pakalpojumu parametrus un datus klienta identifikācijai un autentifikācijai LMT tīklā.

Kā rīkoties, ja SIM karte ir bojāta?
Ja rodas aizdomas, ka SIM karte ir bojāta, nāc uz jebkuru LMT klientu centru – pārbaudīsim, vai karte darbojas korekti. Ja SIM karte būs bojāta, to nomainīsim.
Kā rīkoties, ja vēlos jaunu SIM karti, saglabājot esošo numuru?
SIM kartes maiņu, saglabājot esošo numuru, Tu vari veikt jebkurā LMT klientu centrā.
Kā rīkoties, ja telefona ekrānā redzams kļūdas paziņojums?
Tā var gadīties, ka, ievietojot SIM karti telefonā, parādās kāds kļūdas paziņojums.

Ievadiet PUK kodu

Tas nozīmē, ka Tavā telefonā ir nobloķēts PIN kods. Uz SIM kartes iepakojuma ir norādīti oriģinālie PIN un PUK kodi – ievadi PUK1 kodu, un telefons atbloķēts! Ja iepakojumu neesi saglabājis, zvani mums pa tālruni 8076 8076.

Neizdodas reģistrēt SIM karti
Iespējams, SIM karte nav aktīva. Šādā gadījumā, lūdzu, zvani mums pa tālruni 8076 8076.

Ievietojiet SIM karti
Vispirms pārliecinies, ka SIM karte ir pareizi ievietota. Vari pamēģināt to izņemt un pēc īsa brīža ievietot atpakaļ – vairumā gadījumu šāda vienkārša metode visu atrisina.
Ja kļūdas paziņojums joprojām redzams Tava telefona ekrānā vai parādās kāds, kas šeit nav minēts, un Tu nezini, kā rīkoties, – droši zvani mums jebkurā laikā pa tālruni 8076 8076.
Kas ir Micro SIM karte?
Micro SIM karte ir mazāka nekā ierastā SIM karte – tās izmērs ir vien 15x12 mm. Tā būs vajadzīga, ja izmantosi kādu no jaunākajiem viedtālruņu modeļiem, piemēram, iPhone, Samsung Galaxy S3 u.tml.
Kā pārkopēt informāciju no SIM kartes telefona atmiņā?
Šajā jautājumā labākais palīgs būs Tava telefona lietošanas instrukcija – precīzas darbības, kā pārkopēt informāciju, katram mobilā telefona modelim var atšķirties.
Kādi ir LMT Kartes SIM kartes tehniskie parametri?
LMT Kartes SIM kartes svarīgākie parametri:
  • 16 Kb atmiņa
  • 250 ieraksti telefona grāmatiņā
  • 15 īsziņas
  • barošanas spriegums: 3V
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!