Tavai drošībai


Kā reaģēt uz zvanu vai īsziņu par dalību izlozē un laimestu?
Esi uzmanīgs! Ja loterijās neesi piedalījies un zvanītājs nešķiet uzticams, tad, ļoti iespējams, tas ir krāpnieciska rakstura zvans vai īsziņa. Ja māc šaubas, tad sazinies ar uzņēmumu, kuru pārstāv zvanītājs. Taču, ja šādā veidā pieprasa kādu personisku informāciju (personas kodu, konta numuru u.tml.), noteikti to nesniedz! Par šādiem gadījumiem lūdzam ziņot mums, norādot numuru, no kura saņēmi šāda veida zvanus vai īsziņas.
Kā pārliecināties par krāpniecības mēģinājumu?
Ja māc šaubas par saņemtajiem zvaniem vai īsziņām, lūdzu, sazinies ar mums pa tālruni 8076 8076 vai e-pastu un norādi, no kā saņēmi zvanu vai īsziņu un kāds ir tās saturs.
Kā rīkoties, ja esmu saņēmis zvanu no nezināma ārvalstu numura?
Esi uzmanīgs! Lai izvairītos no krāpniecības riska un nepatīkamiem pārsteigumiem nākamā rēķina saņemšanas brīdī, pirms atzvanīšanas rūpīgi izvērtē, vai tas nav ārvalstu paaugstinātas maksas vai satelītu tīklu numurs – maksa var būt pat vairāki eiro minūtē!
Vispirms Starptautisko tālruņu kodu izvēlnē noskaidro, no kuras valsts šis zvans ir veikts, un tad – kādas ir izmaksas.
Krāpniecības aizdomu gadījumā lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu vai tālr. 8076 8076.
Kā rīkoties, ja saņemu īsziņu no nezināma adresāta ar aicinājumu atvērt interneta saiti?
Esi uzmanīgs! Iesakām neatvērt šo saiti, jo tā var saturēt vīrusa programmu, kas var nodarīt kaitējumu Tavai iekārtai un tajā saglabātajiem datiem, kā arī veikt dažādas darbības bez Tavas iesaistes, piem., izsūtīt īsziņas visiem numuriem, kas saglabāti Tavā adrešu grāmatiņā.
Ja Tevi māc aizdomas par šādu krāpniecību, lūdzu, nekavējoties sazinies ar mums pa tālr. 8076 8076.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!