LMT internets


Kā var uzlabot mobilā interneta darbību iekštelpās?
  • Vislabākais pārklājums ir pie loga, kā arī augstākos stāvos.
  • Vietās, kur nav pietiekami augsts signāla līmenis, interneta lietošanai datorā labākais risinājums būs rūteris – tajā parasti ir iebūvētas jaudīgākas antenas nekā modemā, un rūteris mobilo internetu uztvers labāk.
  • Ja arī pie loga vai augstākos stāvos interneta darbība nav apmierinoša, iesakām modemam vai rūterim pieslēgt ārējo antenu.
Kā es varu uzzināt, kur ir pieejams internets?
Ielūkojies LMT pārklājuma kartē un izpēti, kāda tehnoloģija ir pieejama Tevi interesējošā vietā.
Kas ietekmē signāla uztveramību?
Attālums līdz bāzes stacijai, lokālā ģeogrāfija (meži, augstas ēkas u.tml.), ēku konstrukcijas īpatnības un izvietojums, iekārtas (telefona vai datora) darbība – tie visi ir faktori, kas var ietekmēt signāla uztveramību un līdz ar to – mobilā interneta darbību.
Kā pārbaudīt mobilā interneta ātrumu?
Šeit Tu vari izmērīt interneta ātrumu. To pašu var izdarīt arī ar īpaši šim nolūkam radītām aplikācijām. Ieskaties sava telefona operētājsistēmai atbilstošajā aplikāciju veikalā, piemēram, App Store, Android Market vai Windows Phone Marketplace un lejupielādē bez maksas!
Vai mobilā interneta ātrums tiešām ir atkarīgs no mana telefona vai datora?
Jā, tas ir iespējams. Piemēram, novecojuši telefoni un datori patiešām var samazināt interneta ātrumu. Tādēļ iesakām izmantot pēc iespējas mūsdienīgākas iekārtas.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!