Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Kas ir Google Play?

Google PlayTM ir nebeidzams izklaides lielveikals Tavā AndroidTM telefonā, planšetē vai televizorā. Te ir viss – spēles, filmas, mūzika, TV, grāmatas, kā arī dažnedažādas mobilās lietotnes ērtai un aizraujošai ikdienai. Tūkstošiem iespēju jauniem atklājumiem!

Ko piedāvā LMT?

Tagad par pirkumiem Google Play vari norēķināties pavisam vienkārši – pirkuma maksu iekļausim Tavā LMT rēķinā vai atrēķināsim no LMT Kartes avansa. Šo iespēju vari aktivizēt savā Android telefonā vai planšetē ar LMT SIM karti, bet izmantot to varēsi arī Android TV TM iekārtās (datoros gan pakalpojums nav pieejams).

Aktivizēšana

Aktivizē LMT norēķinu iespēju Google Play mobilajā lietotnē Android telefonā vai planšetē ar LMT SIM karti. Pirmreizējā aktivizēšana jāveic, izmantojot LMT mobilo tīklu (Wi-Fi nederēs).

 1. Google Play lietotnē atver sadaļu "Konts".
 2. Atver sadaļu "Maksājumu veidi" un izvēlies "Izmantot LMT norēķinus".
 3. Ja nepieciešams, ievadi savu kontaktinformāciju, kas tiks saglabāta Tavā Google kontā.
 4. Iepazīsties un apstiprini Google un LMT pakalpojumu lietošanas noteikumus.
 5. LMT norēķinu maksājumu metode ir pievienota Tavam Google kontam. Turpmāk, iegādājoties lietotnes, spēles, filmas u.c., izvēlies iespēju "Iekasēt no mana LMT konta".

Kā pirkt

 • Izvēlies lietotni, spēli vai jebko citu, ko sirds kāro! 
 • Spied uz cenas un apstiprini, ka vēlies veikt pirkumu, izmantojot LMT norēķinus. 
 • Pirkumu summa tiks iekļauta nākamajā LMT rēķinā vai atskaitīta no LMT Kartes konta.

Svarīgi zināt

 • Norēķinu iespēja ir pieejama visiem LMT un ZetCOM klientiem, ja vien nav liegta paaugstinātas maksas pakalpojumu lietošana un tarifu plāns atbalsta īsziņu nosūtīšanu.
 • Viena pirkuma maksimālais apmērs ir 30.00 €. Var tikt noteikti papildu ierobežojumi atbilstoši kredītlimitiem.
 • Kalendārā mēneša limits Google Play pirkumiem ir 70.00 €. Ja vēlies tērēt lielāku summu, pieslēdz pakalpojumu "Paaugstinātas maksas pakalpojumu mēneša limita atcelšana". To var izdarīt Mans LMT, kā arī jebkurā LMT klientu centrā.
 • Informāciju par veiktajiem maksājumiem var saņemt jebkurā LMT klientu centrā vai zvanot uz LMT informatīvo tālruni. Bet, ja Tev ir nepieciešams nodokļu rēķins, lūdzu, jautā to pakalpojuma sniedzējam.
 • Lūdzam iepazīties ar drošas lietošanas ieteikumiem un pakalpojuma lietošanas noteikumiem.
 • Par saturu jāmaksā pārdevēja noteiktā maksa.
 • Pirkumu atgriešana tiek veikta saskaņā ar Google noteikumiem.
 • Šeit Tu atradīsi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Google Play.
Android, Android TV, Google Play un Google Play logotips ir Google Inc. preču zīmes.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!