Kā kļūt par LMT klientu


Kā veikt abonenta maiņu pašapkalpošanās vietnē Mans LMT?
Tavām ērtībām esam sagatavojuši nelielu ieskatu, kā veikt abonenta maiņu pašapkalpošanās vietnē Mans LMT. Ieskaties ŠEIT!
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā jārīkojas, lai pārreģistrētu numuru no privātpersonas uz uzņēmumu?
Jaunajam abonentam (uzņēmuma pārstāvim) jāierodas personīgi jebkurā LMT klientu centrā, līdzi ņemot uzņēmuma reģistrācijas apliecību, iesniegumu no iepriekšējā īpašnieka par numura pārreģistrāciju, kā arī pilnvaru, ja pārstāvim nav paraksta tiesību. Pievērs uzmanību, ka visiem iepriekšējā īpašnieka rēķiniem jābūt pilnībā samaksātiem.
Iesniegumu par numura pārreģistrāciju iepriekšējais numura īpašnieks var atsūtīt arī ieskenētā veidā pa e-pastu info@lmt.lv, faksu 67773707 vai ienest jebkurā LMT klientu centrā. Iesniegumā jānorāda, ar kuru datumu veikt abonenta maiņu, un ko mums darīt, ja jaunais abonents neatnāk pārreģistrēt numuru, – atslēgt iespēju veikt zvanus vai anulēt numuru. Ja numuram ir Mans komplekts saistības, iesniegumā var norādīt, ka saistības pārņem tā jaunais īpašnieks, šajā gadījumā, uzņēmums.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā jārīkojas, lai pārreģistrētu numuru no uzņēmuma uz privātpersonu?
Jaunajam abonentam (privātpersonai) jāierodas personīgi jebkurā LMT klientu centrā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un iesniegumu no iepriekšējā īpašnieka par numura pārreģistrāciju. Pievērs uzmanību, ka visiem iepriekšējā īpašnieka, šajā gadījumā uzņēmuma, rēķiniem jābūt pilnībā samaksātiem.
Iesniegumu par numura pārreģistrāciju iepriekšējais īpašnieks var atsūtīt arī ieskenētā veidā pa e-pastu info@lmt.lv, faksu 67773707 vai ienest jebkurā LMT klientu centrā. Iesniegumā jānorāda, ar kuru datumu veikt abonenta maiņu, un ko mums darīt, ja jaunais abonents neatnāk pārreģistrēt numuru, – atslēgt iespēju veikt zvanus vai anulēt numuru. Ja numuram ir Mans komplekts saistības, iesniegumā var norādīt, ka saistības pārņem tā jaunais īpašnieks, šajā gadījumā, privātpersona. 
Dalīties ar saiti
  Kopēt
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!