Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Latvijas novados ir vēl daudz darāmā! Tālab LMT atbalsta iniciatīvas reģionu attīstībai, aicinot vietējos iedzīvotājus iesniegt savas idejas, balsot par labākajiem darbiem un pašiem tos īstenot. Kopš 2011. gada finansēti jau 111 projekti 24 pilsētās un novados. Šogad turpināsim labi iesākto vēl 8 novados.

Balsošana par LMT Latvijai projektiem ir sākusies un turpināsies līdz 26. maija plkst. 17.00! Izteikt atbalstu, Tavuprāt, labākajiem projektiem iespējams trīs veidos – aizpildot anketu novada pašvaldībā, elektroniski tepat lmt.lv/lmtlatvijai, kā arī ar īsziņu (LMT klientiem), sūtot izvēlētā projekta identifikāciju uz numuru 1668.

Katra novada ietvaros iespējams balsot vienu reizi katrā no balsojuma veidiem.
Līdz balsošanas beigām...
00:00:00:00

Alūksnes novads

Balvu novads
Grobiņas novads
Jēkabpils novads

Krāslavas novads
Mārupes novads

Tērvetes novads

Ventspils novads

Alūksnes novads

Balvu novads
Grobiņas novads
Jēkabpils novads

Krāslavas novads
Mārupes novads

Tērvetes novads

Ventspils novads





IEPRIEKŠEJIE PROJEKTI

Kinētiskās skulptūras “Noķer Liepājas vēju”

Izmantojot projektu konkursā LMT Liepājai iegūto finansējumu, pilsētas centrā tapis īpašs skulptūru ansamblis – Noķer Liepājas vēju. Kinētisko skulptūru grupa simboliski atveido trīs elementus: brāzmaino vēju kā gaisu, jūras viļņus kā ūdeni un Liepājas pilsētu kā zemi. Un tikai līdzās esot cilvēkam, – kā ceturtajam uguns un enerģijas elementa simbolam – šī kompozīcija kļūst pilnīga.



Jauns pludmales volejbola laukums Valmierā

Ar LMT finansiālo atbalstu izdevies sakārtot un racionāli izmantot daļu no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas stadiona platības. Vecā, padomju laikā tapušā, neizmantojamā un pat bīstamā asfalta laukuma vietā tagad iekārtots pludmales volejbola laukums un izbūvēts žoga posms. Jauno volejbola laukumu svinīgi atklāja olimpietis Mārtiņš Pļaviņš.



Rēzeknes vakara vidusskolā atklāta rotaļu istaba audzēkņu bērniem

Pateicoties projekta LMT – Latvijai piešķirtajam finansējumam, Rēzeknes vakara vidusskolā ar LMT finansiālu atbalstu atklāta labiekārtota un ar inventāru aprīkota rotaļu un atpūtas istaba skolas audzēkņu bērniem. Jaunās telpas turpmāk ļaus ērtāk apvienot mācības ar bērnu audzināšanu.



Daugavpils velokross 2014

Nedēļas nogalē ar LMT finansiālu atbalstu Daugavpilī norisinājās velokrosa sacensības "Daugavpils velokross 2014" – tādējādi pasākuma organizatori vēlas popularizēt riteņbraukšanas sportu kā Daugavpilī pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu.



1. no 6 lapām

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!