Meklēt
 Masieris rokassomiņā

Lai kur Tu dotos, paņem līdzi Theragun mini! Plaukstas izmēra rīks ar vibrējošām, spēcīgām kustībām izmasē nogurušos muskuļus un saites, palīdzot mazināt spriedzi. Vari lietot to mājās, birojā, automašīnā vai pat sabiedriskajā transportā, jo ierīce darbojas klusāk nekā elektriskā zobu birste, tādēļ netraucē apkārtējiem. Tas būs lielisks palīgs pat pārgājienos vai strādājot mežā, jo sastiepumi un krampji mēdz piemeklēt visnepiemērotākajos brīžos. Izvēlies kādu no trīs vibrācijas ātrumiem un izbaudi katra zinātniski nokalibrētā režīma devumu Tavam ķermenim! Ierīce ar vienu uzlādi darbojas līdz 150 minūtēm, tādēļ vari sevi ik pa laikam palutināt ar iedarbīgu masāžu visas dienas garumā.

Theragun mini

MODELIS: G4-MINI-PKG-EUUK

Laba cena
Izmanto iespēju! Patīkami samazināta cena!
Līdz akcijas beigām:

Masieris rokassomiņā

 
Laba cena
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
7.30 €/mēn.* Iepriekš 8.30 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
175.00 €**** Iepriekš 199.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 07.12.2021.
Apraksts

Lai kur Tu dotos, paņem līdzi Theragun mini! Plaukstas izmēra rīks ar vibrējošām, spēcīgām kustībām izmasē nogurušos muskuļus un saites, palīdzot mazināt spriedzi. Vari lietot to mājās, birojā, automašīnā vai pat sabiedriskajā transportā, jo ierīce darbojas klusāk nekā elektriskā zobu birste, tādēļ netraucē apkārtējiem. Tas būs lielisks palīgs pat pārgājienos vai strādājot mežā, jo sastiepumi un krampji mēdz piemeklēt visnepiemērotākajos brīžos. Izvēlies kādu no trīs vibrācijas ātrumiem un izbaudi katra zinātniski nokalibrētā režīma devumu Tavam ķermenim! Ierīce ar vienu uzlādi darbojas līdz 150 minūtēm, tādēļ vari sevi ik pa laikam palutināt ar iedarbīgu masāžu visas dienas garumā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!