Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
ATPAKAĻ
DIENNAKTS KLIENTU ATBALSTS
29302930

akcija
Pērkot šo GoPro kameru, dāvanā daudzfunkcionāla siksniņa satriecošo mirkļu iemūžināšanai.
Līdz akcijas beigām: 14 DIENAS 05:26

Labākā. Vienkārši mazāka.

Kamera
GoPro HERO5 Session
(CHDHS-501-EU)

No ārpuses tā izskatās maza, taču GoPro HERO5 Session spējas ir neaptveramas. Kompaktā, ūdensdrošā kamera filmē 4K izšķirtspējā, to var ieslēgt ar vienu pieskārienu un vadīt ar balsi.

UZZINĀT VAIRĀK
Nomaksas līgums
13.75 13,75
€/mēn.

uz 24 mēnešiem


  • Ir noliktavā
  • Provizoriskā piegāde: 28.04.2017.
  • Izvēlies krāsu
Ar Nomaksas līgumu
uz 24 mēn.
Pērkot uzreiz

       

36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa 0.000% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Turpināt bez autorizācijas     


* Ikmēneša maksa par iekārtas iegādi, slēdzot Nomaksas līgumu uz izvēlēto termiņu. Jauniem klientiem (mazāk par 3 mēn.) var tikt piemērota pirmā iemaksa.

No ārpuses tā izskatās maza, taču GoPro HERO5 Session spējas ir neaptveramas. Kompaktā, ūdensdrošā kamera filmē 4K izšķirtspējā, to var ieslēgt ar vienu pieskārienu un vadīt ar balsi.

HERO5 Session ir viss nepieciešamais, lai iemūžinātu aizraujošus piedzīvojumus. Tā filmē līdz pat 4K izšķirtspējā ar 30 kadriem sekundē, fotografē 10 megapikseļu attēlus un izmanto mūsdienīgu attēla stabilizācijas tehnoloģiju, kas mazina ieraksta drebēšanu. Kameru var ieslēgt gan ar vienu pieskārienu pogai, gan ar balss komandu. Ar to var doties līdz 10 metriem dziļi ūdenī bez speciāla aizsargapvalka, nofilmēto materiālu automātiski augšupielādēt mākoņkrātuvēs uzreiz no kameras, izmantojot Wi-Fi savienojumu, kā arī uzlabot skaņas ieraksta kvalitāti ar vēja trokšņu mazināšanas sistēmu. Kameru var piestiprināt pie vairāk nekā 50 populārākajiem GoPro aksesuāriem, kas palīdzēs piepildīt Tavas fantāzijas par neparastiem filmēšanas skatpunktiem un leņķiem.

No HERO5 Black šis modelis atšķiras tikai ar izmēru, kamerai nav iebūvēta skārienjutīga ekrāna un maināmas baterijas, kā arī HERO5 Black līdzvērtīgu video un foto režīmu papildiespēju – RAW, WDR, GPS u.c.

Cilvēki, kuri aplūkoja šo produktu, interesējās arī par...


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!