• Autorizēties
 • Meklēt
   

  Rēķins un maksājumi


  Kas ir sarunu saraksts?
  Sarunu sarakstā ir redzama informācija par Tavām sarunām, īsziņām, MMS, paaugstinātas maksas pakalpojumiem un patērēto interneta apjomu mēneša laikā.
  • Ja Tev ir vairāki pieslēguma numuri, sarunu sarakstu vari saņemt gan par visiem, gan par atsevišķiem pieslēguma numuriem.
  • Sarunu sarakstu vari saņemt gan elektroniskā, gan papīra formā.
  • Tu vari izvēlēties vienreizējo vai regulāro sarunu sarakstu, kas pieejams bez maksas Mans LMT, ja vien esi tam pieteicies.

  Lūdzu, ievēro!
  Piekļuve sarunu sarakstam Mans LMT iespējama, tikai autorizējoties ar internetbankas starpniecību.
  Kā saņemt sarunu sarakstu par veiktajiem zvaniem?

  Ja vēlies katru mēnesi Mans LMT saņemt veikto zvanu sarakstu bez maksas, Tev nepieciešams regulārais sarunu saraksts. Piesakies Mans LMT, autorizējoties ar internetbanku, eParakstu vai Smart-ID.

  Tu vari pasūtīt arī vienreizējo sarunu sarakstu par konkrētu laika periodu, kas nav vecāks par 6 mēnešiem. Šādam sarakstam vari pieteikties Mans LMT sadaļā "Saziņa ar LMT".

  Kā varu saņemt sarunu sarakstu par laika periodu, kas vecāks par 6 mēnešiem?
  Ja Tev nepieciešams veikto zvanu saraksts par periodu, kas vecāks par pēdējiem 6 mēnešiem, lūdzu, ienāc Mans LMT, izmantojot banku autorizāciju, un raksti mums sadaļā "Saziņa ar LMT" – 10 darba dienu laikā mēs sagatavosim Tev Arhīva uzziņas.

  Pievērs uzmanību!
  • Arhīva uzziņas piedāvājam elektroniskā formā.
  • Arhīva uzziņas, kas vecākas par 18 mēnešiem, saņemt nav iespējams.
  • Arhīva uzziņas netiek gatavotas par saņemtajiem zvaniem, nepiedāvājam arī īsziņu atšifrējumu.
  Kā saņemt sarunu sarakstu tikai par saņemtajiem zvaniem?
  Ja Tev nepieciešams sarunu saraksts tikai par saņemtajiem zvaniem, lūdzu, ienāc Mans LMT, izmantojot banku autorizāciju, un raksti mums sadaļā "Saziņa ar LMT".
  Sarakstā būs norādīti gan saņemtie zvani, gan īsziņas (kā īsziņas sūtītājs būs norādīts LMT īsziņu centrāles numurs 29202020).

  Lūdzu, pievērs uzmanību!
  • Saņemto zvanu sarakstu piedāvājam elektroniskā formā. 
  • Saņemto zvanu saraksts tiek sagatavots par katru norēķina periodu atsevišķi. To piedāvājam tikai par pēdējiem 6 mēnešiem.
  • Saņemto zvanu sarakstā neredzēsi tos numurus, kuri izmanto LMT pakalpojumu Numura uzrādīšanas aizliegums. To vietā būs norāde Privāts numurs.
  • Saņemto zvanu sarakstā nebūs iekļauti ārvalstīs saņemtie zvani, Glābējzvana zvani, īsziņas, kuras saņem pakalpojuma “Īsziņu pakalpojumu kodu abonēšana” un “Notikumu tarifikācija” ietvaros, kā arī patērētais interneta apjoms par saņemtajiem MMS.
  Kā varu noskaidrot, kas man ir sūtījis īsziņu?
  Šādā gadījumā Tev nepieciešams saņemto zvanu saraksts ar īsziņu atšifrējumu. Tu redzēsi gan saņemtos zvanus, gan arī īsziņu sūtītāju numurus. Ja vēlies izmantot šādas priekšrocības, lūdzu, ienāc Mans LMT, izmantojot banku autorizāciju, un raksti mums sadaļā "Saziņa ar LMT".

  Lūdzu, pievērs uzmanību!
  • Sarunu sarakstā ar īsziņu atšifrējumu redzēsi arī tos pieslēguma numurus, kuriem spēkā LMT pakalpojums Numura uzrādīšanas aizliegums, jo šis pakalpojums nodrošina numura uzrādīšanas liegumu tikai zvaniem.
  • Pakalpojuma ietvaros piedāvājam tikai Latvijā nosūtīto/saņemto īsziņu numuru atšifrējumu.
  Kādas ir sarunu saraksta izmaksas?
  Sarunu saraksta izmaksas LMT pēcapmaksas klientiem
  * Maksu aprēķina par katru pieslēguma numuru atsevišķi, un tā ir atkarīga no sarakstā iekļauto norēķinu periodu skaita.
  * Par vienreizējo sarunu sarakstu, saņemto zvanu sarakstu un Arhīva uzziņām jāmaksā pakalpojuma pieprasījuma brīdī.
  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!