Meklēt
 

LMT aicina uzmanīties no krāpnieciskiem zvaniem un kompensēs klientiem zaudējumus


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
03
APR
2013
Latvijas Mobilais Telefons (LMT) aicina iedzīvotājus uzmanīties no krāpniekiem, kas iezvanās ar ārvalstu paaugstinātas maksas numuriem. Esam jau iepriekš brīdinājuši, ka, atzvanot nepazīstamiem numuriem, var būt jāmaksā pat vairāki lati minūtē, taču Lieldienās krāpniekiem atsaukušies diezgan daudz cilvēku. Lai saglabātu svētku sajūtu, LMT kompensēs klientiem radušos zaudējumus.

Aptuveni 2500 LMT un OKartes klientu Lieldienās ir atsaukušies krāpniekiem, kas iezvanījušies no ārzemju numuriem +88233010849, +88233010830, +88233010811. Kopumā šie krāpnieki iezvanījušies vairāk nekā 53 tūkstošiem LMT tīkla lietotājiem. LMT aicina iedzīvotājus rūpīgāk izvērtēt, kādiem numuriem atzvanīt, lai turpmāk izvairītos no šādas krāpniecības. LMT šoreiz neņems maksu par Lieldienās veiktajiem zvaniem uz šiem krāpnieciskajiem numuriem, taču aicina visus turpmāk būt uzmanīgākiem.

LMT operatīvi reaģē uz klientu sniegto informāciju un seko līdzi arī citu valstu operatoru un viņu klientu piefiksētajiem numuriem, tos iespējami operatīvi slēdzot, taču krāpnieki iezvanīšanos veic no arvien jauniem numuriem. Iedzīvotāji tiek īpaši aicināti būt uzmanīgiem, atzvanot neatpazīstamiem zvanītājiem.

Par šādiem gadījumiem LMT aicina informēt, piezvanot uz LMT bezmaksas informatīvo tālruni vai atsūtot e-pastu.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!