LMT uzsāk viesabonēšanu ar GSM operatoriem Fidži un Indijā


16
MAR
2001

No 16. marta Latvijas Mobilā Telefona abonenti var izmantot savus tālruņus Fidži mobilo sakaru operatora "Vodafone Fiji" GSM 900 sistēmas tīklā. Tā ir pirmā reize, kad kāds no Latvijas mobilo sakaru operatoriem piedāvā viesabonēšanu ar Fidži. "Vodafone Fiji" ir vienīgais GSM tīkla operators šajā valstī.

14. martā LMT uzsāka viesabonēšanu ar Indijas GSM 900 tīkla operatoru "BPL Mobile", kas nodrošina sakarus Bombejā un tās apkārtnē. Pavisam LMT nodrošina viesabonēšanu ar 8 Indijas GSM operatoriem, kas apkalpo visus nozīmīgākos valsts reģionus.

Pašlaik Latvijas Mobilā Telefona abonenti var izmantot viesabonēšanu 83 valstu 222 sakaru tīkos. Šogad LMT noslēdzis jau sešus jaunus viesabonēšanas līgumus.

Detalizēta informācija par starptautiskās viesabonēšanas iespējām atrodama LMT Interneta lapā http://www.lmt.lv/ vai izmantojot īsziņu pakalpojumu "Viesabonēšanas uzziņas". Šajā gadījumā interesējošās valsts nosaukumu jānosūta uz īsziņu pakalpojuma kodu 991111.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!