LMT par 67% palielina bezmaksas minūšu skaitu un par 21% pazemina tarifus


28
FEB
2001

No 1. marta LMT pazemina tarifus sarunām LMT tīklā par 21% darba laikā un par 10% vakaros un brīvdienās. Tagad par vienu sarunas minūti jāmaksā attiecīgi Ls 0.1298 un Ls 0.1062 (ar PVN). Līdzšinējais vienas minūtes tarifs bija Ls 0.1652 un Ls 0.118.

Vienlaicīgi ar sarunu tarifu pazeminājumu no 1. marta ekonomiskā pieslēguma "Piezvani man!" abonenti bez maksas varēs runāt 25 minūtes mēnesī līdzšinējo 15 minūšu vietā.

"Viens no LMT darbības principiem vienmēr bijis piedāvāt saviem abonentiem pēc iespējas daudzveidīgākus mobilā telefona lietošanas nosacījumus," – uzsver LMT prezidents Juris Binde. "Turklāt ne sarunu maksas pazemināšana, ne izdevīgāku sarunu plānu piedāvāšana nekad nav bijis lozungs vai manipulācijas ar sabiedrisko domu, bet gan plānots un ekonomiski pamatots solis, ko ļāvis spert abonentu un sarunu skaita pieaugums."

No 12. līdz 24. martam LMT abonentu apkalpošanas centros un pie dīleriem būs iespējams izmantot bezmaksas pieslēgumu LMT tīklam.

Tas ir jau otrais LMT tarifu pazeminājums šogad. 1. februārī priekšapmaksas sarunu kartes OKarte tarifi tika pazemināti līdz pat 22%. 28. februārī LMT ir 272 238 abonenti un Okartes lietotāji, tas ir 11,51% Latvijas iedzīvotāju.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!