Meklēt
 

LMT uzsāk viesabonēšanu ar Meksiku


27
FEB
2001

Latvijas Mobilais Telefons SIA uzsācis viesabonēšanu ar Meksikas iDEN tīkla operatoru Nextel de Mexico.

Šī ir pirmā reize, kad LMT noslēgts viesabonēšanas līgums ar mobilo sakaru operatoru Meksikā. 2001. gada janvārī tika noslēgts līdzīgs viesabonēšanas līgums ar Peru iDEN tīkla operatoru Nextel del Peru. Pašlaik LMT abonenti var izmantot viesabonēšanu 3 iDEN tīklos - ASV, Peru un Meksikā.

2001. gadā plānots uzsākt viesabonēšanu arī ar Argentīnas un Brazīlijas iDEN tīklu operatoriem. LMT nodrošina viesabonēšanu ar 82 valstu 218 sakaru tīkliem.

iDEN (Integrated Dispatch Enhanced Network) ir integrēta ciparu mobilo sakaru tīkla un publisko rāciju tīkla sistēma, kas darbojas 800 Mhz diapazonā un tiek izmantota Ziemeļamerikas, Dienvidamerikas un Āzijas valstīs. iDEN un GSM ir dažādas sistēmas, bet, izmantojot LMT SIM karti un atbilstošus tālruņus, viesabonēšana starp GSM un iDEN tīkliem kļūst iespējama. Latvijā ir pieejams Motorola i2000 tālrunis, par kuru var interesēties pie LMT dīleriem vai iznomāt firmā "Pērkons un Dēli".

Papildus informāciju par LMT viesabonēšanu var atrast Interneta lapā http://www.lmt.lv/ un izmantojot īsziņu pakalpojumu "Viesabonēšanas uzziņas", nosūtot attiecīgās valsts nosaukumu uz īsziņu pakalpojuma kodu 991111.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!