LMT piedāvā jaunu īsziņu pakalpojumu


13
FEB
2001

No 13. februāra Latvijas Mobilā Telefona abonentiem pieejams jauns pakalpojums "Īsziņa grupai". Pakalpojums atvieglo īsziņu sūtīšanu vairākiem numuriem vienlaicīgi, turklāt par zemāku tarifu. Tas ir īpaši parocīgs, lai ar īsziņas palīdzību apsveiktu draugus kopīgi svinamos svētkos.

Izmantojot "Īsziņu grupai", lietotājs var izveidot numuru grupu un piešķirt tai nosaukumu. Vienā grupā var būt iekļauti līdz 15 numuriem, pavisam iespējams izveidot 10 grupas. Grupā var tikt iekļauti Latvijā reģistrēti GSM tālruņa numuri.

"Īsziņu grupai" var nosūtīt gan no mobilā tālruņa, gan LMT mājas lapas. Lai pakalpojumu izmantotu no datora, nepieciešama parole. Lai to saņemtu, jānosūta pieprasījuma īsziņu no sava mobilā tālruņa uz īsziņu pakalpojuma kodu 99000.

Pakalpojuma apmaksa tiek veidota, summējot pamatmaksu par īsziņas nosūtīšanu un maksu par katram grupas adresātam nosūtītu īsziņu. Pakalpojuma "Īsziņa grupai" tarifi (Ls ar PVN):

 LMT abonentiem darba dienās
no 7:00-20:00/pārējā laikā:
OKartes lietotājiem darba dienās
no 7:00-20:00/pārējā laikā:
 Pamatmaksa par īsziņas nosūtīšanu: 0.0826/ 0.0590.05/ 0.06 
 Maksa par katram grupas adresātam nosūtītu īsziņu: 0.0354/ 0.03540.03/ 0.03

Pakalpojumu "Īsziņa grupai" var izmantot gan LMT abonenti, gan OKartes lietotāji, tam nav pieslēguma un abonēšanas maksas. Pavisam LMT piedāvā vairāk nekā 20 dažādus īsziņu pakalpojumus.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!