• Autorizēties
 • Meklēt
   

  LMT atbalsta ierosinājumu par izmaiņām Latvijas Darba kodeksā


   
  LMT PRESES SEKRETĀRE
  Elīna Lidere
  29248420
  12
  FEB
  2001

  Latvijas Mobilais Telefons SIA atbalsta "Ekonomistu apvienības 2010" ierosinājumu veikt izmaiņas Latvijas Darba likuma kodeksā un noteikt, ka tās svētku dienas, kas sakrīt ar brīvdienām, būtu jākompensē ar nākamajām darba dienām. Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras amatpersonu iebildumi pret šīm izmaiņām nav uzskatāmi par visu uzņēmēju viedokli. LMT ir Latvijas Darba devēju konfederācijas biedrs, tomēr šajā jautājumā uzņēmuma vadības nostāja ir par labu darba ņēmējiem un grozījumiem normatīvajos aktos.

  "Labi atpūtušies darbinieki strādā ar lielāku atdevi un radošāk, tādēļ atvaļinājumam jābūt vismaz 4 nedēļas un brīvdienas ir jākompensē. Dodot iespēju pavadīt vairāk laika ar ģimeni, samazinās dažādu sociālo problēmu iespējamība," - uzskata LMT prezidents Juris Binde. "Brīvdienu kompensācija neietekmē to uzņēmumu darbību, kuru tehnoloģiskie procesi nedrīkst apstāties. Arī LMT jānodrošina sakaru tīkla darbību 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā neatkarīgi no brīvdienām un svētku dienām. Domāju, ka valsts ekonomisko potenciālu būtiski neuzlabos atvaļinājumu vai brīvdienu skaita samazināšana. Lēmumu tik svarīgā jautājumā nevajadzētu pieņemt pirmsvēlēšanu drudža laikā."

  Šobrīd LMT ir gandrīz 500 darbinieku. 2000. gadā uzņēmums nodokļos samaksājis vairāk nekā 17 miljonus latu.

  MEDIJU TELPA
  LMT PRESES SEKRETĀRE
  Elīna Lidere
  29248420
  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!