LMT klientiem zemākas sarunu izmaksas Lietuvā un Igaunijā


04
DEC
2001

Sadarbojoties vadošajiem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas mobilo sakaru operatoriem LMT, EMT un Omnitel, no 6. decembra būtiski samazinātas LMT klientu sarunu izmaksas, tiem atrodoties Igaunijā vai Lietuvā. Turpmāk, atrodoties abās kaimiņvalstīs, par ienākošajiem zvaniem vairs nebūs jāmaksā. Arī Omnitel un EMT klienti varēs izmantot līdzīgas priekšrocības.

Lai šo iespēju izmantotu, klientam atliek izvēlēties attiecīgi EMT tīklu Igaunijā vai Omnitel tīklu Lietuvā. Ja, iebraucot kaimiņvalstī, tālrunis vēlamo sakaru tīklu nav izvēlējis automātiski, to var izdarīt pats lietotājs.

Juris Binde, LMT prezidents: “LMT, EMT un Omnitel ir kopīga biznesa filozofija - būt mobilo telekomunikāciju tirgus līderiem savās valstīs. Mūsu sadarbības pamatā ir spēja nodrošināt mūsu klientiem augstas kvalitātes servisu ne tikai savā, bet arī mūsu sadarbības partneru mobilo telekomunikāciju tīklos. LMT abonentiem šis ir pirmais praktiskais ieguvums no Baltijas valstu vadošo operatoru sadarbības, un tam noteikti sekos vēl citi kopīgi izstrādāti piedāvājumi un pakalpojumi. Kamēr citi runā, mēs rīkojamies.”

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!