LMT tīklam pieslēgties izdevīgāk


30
NOV
2001

No 3. līdz 29. decembrim visos Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centros un pie LMT dīleriem visā Latvijā risināsies akcija “Ieskaties svētkiem acīs!”. Tās laikā bez maksas varēs pieslēgties LMT sakaru tīklam. Turklāt no ikviena jaunā pieslēguma decembrī, janvārī un februārī katru mēnesi būs iespējams nosūtīt 25 bezmaksas īsziņas, kā arī 20 minūtes sarunāties LMT tīklā bez maksas. Akcijas laikā izvēloties pieslēgumu “Piezvani man!”, decembrī, janvārī un februārī bez maksas var runāt pat 45 minūtes mēnesī.

OKartes lietotāji, kas karti aktivizēs no 1. decembra līdz 7. janvārim, līdz 31. janvārim varēs bez maksas nosūtīt 100 īsziņas.

Īpašs svētku piedāvājums paredzēts arī esošajiem Latvijas Mobilā Telefona abonentiem un OKartes lietotājiem.

LMT sakaru tīkls nodrošina pārklājumu 91,6% Latvijas teritorijas, 93,7% iedzīvotāju dodot iespēju izmantot GSM mobilos sakarus. 2001. gada 15. novembrī LMT klientu skaits bija 335 115, tas ir 14,22% Latvijas iedzīvotāju.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!