LMT rīko abonentu aptauju un loteriju


10
SEP
2001

Lai vēl labāk izprastu abonentu vēlmes, "Latvijas Mobilais Telefons SIA" septembrī rīko abonentu aptauju. Šādas aptaujas LMT rīko jau sesto gadu, tās rezultāti tiek izmantoti abonentu apkalpošanas uzlabošanai, jaunu pakalpojumu ieviešanai un mobilo sakaru tīkla pārklājuma optimālākai paplašināšanai. Aptaujas anketas kopā ar augusta rēķiniem ir izsūtītas visiem LMT abonentiem, tās var atrast arī LMT mājas lapā www.lmt.lv un visos LMT abonentu apkalpošanas centros.

LMT viceprezidents komerciālajos jautājumos Andris Forstmanis: "Aptaujas mērķis ir labāk izzināt vairāk nekā 300 000 LMT abonentu vēlmes un vajadzības, lai uzņēmuma sadarbība ar saviem abonentiem būtu arvien ražīgāka, savstarpēji izdevīgāka un stabilāka. Katru gadu saņemot vairākus desmitus tūkstošu aizpildītu anketu, mēs varam kritiski izvērtēt mūsu piedāvājumu un labāk plānot turpmāko darbību."

Visas aizpildītās un nosūtītās anketas piedalīsies loterijā, kuras galvenā balva ir automašīna "Renault Laguna II". Citas balvas: mobilie telefoni un pārsteiguma balvas no LMT. Automašīna "Renault Laguna II " no 10.septembra līdz 21.septembrim būs apskatāma pie LMT abonentu apkalpošanas centra Rīgā, Raiņa bulvārī 25.

Aptaujā un izlozē var piedalīties ikviens LMT abonents, kurš līdz šā gada 28. septembrim anketu nosūtīs uz Latvijas Mobilo Telefonu, Brīvības ielā 55, Rīgā, LV-1010, uz aploksnes norādot "Auto LMT abonentam!" vai iesniegs to jebkurā LMT abonentu apkalpošanas centrā.

Par katru telefona numuru var aizpildīt tikai vienu anketu. Izlozi 26. oktobrī rādīs LNT, izlozes rezultāti tiks publicēti laikrakstā "Diena" un "Čas" 29. oktobrī.

Sīkāku informāciju un "Abonentu aptaujas loterijas noteikumus" visi interesenti var iegūt LMT mājas lapā www.lmt.lv, visos LMT abonentu apkalpošanas centros un pa tālruni 8000076. LMT ir 6 abonentu apkalpošanas centri Rīgā, pa vienam Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē un Valmierā.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!