Stājas spēkā LMT ilgtermiņa atlaižu programmas 2. līmenis


31
JŪL
2001

Šā gada 8. maijā Latvijas Mobilais Telefons SIA uzsāka ilgtermiņa atlaižu programmu, kas paredz abonēšanas vai sarunu atlaides visiem, kuri vismaz gadu ir uzņēmuma klienti.

Atlaižu programma sastāv no 3 līmeņiem un tiek ieviesta pakāpeniski. Programmas pirmais līmenis jau darbojas un dod iespēju saņemt 10% atlaidi abonēšanas maksai vai 5% atlaidi sarunām LMT tīklā.

No 1. augusta stājas spēkā atlaižu programmas otrais līmenis, kas paredz abonēšanas vai sarunu atlaides visiem, kuri ir uzņēmuma klienti vismaz divus gadus. Iespējams izvēlēties starp 15% atlaidi abonēšanas maksai un 10% atlaidi sarunām LMT tīklā. Ja klientam ir vairāki pieslēguma numuri, tad atlaides apjoms tiek noteikts pēc vecākā pieslēguma.

Trešais atlaižu programmas līmenis sāks darboties no 1. novembra un nodrošinās atlaides tiem, kuri ir LMT klienti 3 un vairāk gadus. Programmas 3. līmenis paredz 20% atlaidi abonēšanas maksai vai 15% atlaidi sarunām LMT tīklā.

Sīkāku informāciju par atlaižu programmu iespējams saņemt visos Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centros un pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000076.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!