LMT paplašina klientu iespējas izmantot telefonus ārpus Latvijas


06
JŪL
2001

Lai paplašinātu savu klientu iespējas izmantot mobilos sakarus ārvalstīs, šonedēļ Latvijas Mobilais Telefons noslēdzis trīs jaunus viesabonēšanas līgumus ar operatoriem Lielbritānijā, Maltā un Turkmenistānā, jaunnedēļ vēl viens līgums tiks noslēgts ar operatoru Ķīnā.

No 3. jūlija Latvijas Mobilā Telefona abonenti var izmantot savus tālruņus Turkmenistānas mobilo sakaru operatora "BCTI" GSM 900 sistēmas tīklā. "BCTI" ir vienīgais GSM tīkla operators šajā valstī, un LMT ir pirmais Latvijas mobilo sakaru operators, kas piedāvā viesabonēšanu ar Turkmenistānu.

3.jūlijā LMT ir paplašinājusi viesabonēšanas iespējas Maltā – ir uzsākta viesabonēšana ar otro Maltas operatoru "Go Mobile", kas darbojas GSM 1800 sistēmā.

4.jūlijā LMT ir uzsākta viesabonēšana ar Lielbritānijas Gērnsijas apgabala GSM 900 operatoru "Guernsey Telecoms". Tagad LMT abonenti var lietot savus tālruņus visās Lielbritānijas tuvumā esošajās salās: Džersijā, Gērnsijas apgabalā un Menā.

No 10.jūlija LMT klientiem paplašināsies viesabonēšanas izvēles iespējas arī Ķīnā, jo uzņēmums noslēgs viesabonēšanas līgumu arī ar otro Ķīnas operatoru – "China Unicom". LMT ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas piedāvā viesabonēšanu Ķīnā.

Pašlaik Latvijas Mobilā Telefona abonenti var izmantot viesabonēšanu 86 valstu 235 sakaru tīkos. Šogad LMT noslēdzis jau 13 jaunus viesabonēšanas līgumus.

Visplašākā informācija par viesabonēšanu atrodama LMT Interneta mājas lapā www.lmt.lv vai izmantojot īsziņu pakalpojumu "Viesabonēšanas uzziņas". Lai saņemtu informāciju īsziņas veidā, interesējošās valsts nosaukumu jānosūta uz īsziņu pakalpojuma kodu 991111.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!