Jauna akcija OKartes lietotājiem


02
JŪL
2001

No 1. jūlija "Latvijas Mobilais Telefons" uzsāk akciju "O! Dzīvo zaļi". Tās laikā visi klienti, kas papildinās OKartes kontu vai aktivizēs jaunu OKartes numuru, piedalīsies loterijā. Loterijas galvenā balva ir superzaļš rollers Peugeot Looxor. Vēl 10 laimīgie loterijas uzvarētāji saņems Peugeot Extreme divriteņus, tiks izlozētas arī 50 atjaunošanas kartes (ar 30 un 20 latu nomināla vērtību) un 40 T-krekli ar OKartes simboliku.

LMT viceprezidents komerciālajos jautājumos Andris Forstmanis: "Pateicoties visaptverošajam LMT pārklājumam un plašajam pakalpojumu klāstam, vasaras atvaļinājumu laikā ievērojami pieaudzis OKartes lietotāju skaits. Arī balvas izvēlētas tādas, lai tās noderētu jauniem, aktīviem, enerģiskiem, dzīves virpulī esošiem cilvēkiem, kas ir galvenie OKartes lietotāji."

Balvu ieguvēji tiks noteikti, izlozējot OKartes telefonu numurus. Viens telefona numurs piedalās izlozē tik reizes, cik reižu ticis papildināts tam atbilstošais OKartes konts vai ir aktivizēts OKartes komplekts. Akcija ilgs līdz 31.jūlijam. Izlozes rezultāti tiks publicēti 11.augustā laikrakstā "Diena" un "Čas".

Informācija par akciju un tās noteikumiem ir atrodama OKartes mājas lapā www.okarte.lv, LMT abonentu apkalpošanas centros, to var saņemt arī pa LMT diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000076.

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!