LMT saņem USD 13,000,000 aizdevumu uzņēmuma attīstībai


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
07
MAI
1999

3. maijā Helsinkos Latvijas Mobilais Telefons parakstīja Aizdevuma līgumu ar Merita-Nordbanken un Nordic Investment Bank. Līguma summa ir USD 13,000,000, ko jādzēš trīs gadu laikā.

LMT ģenerāldirektors Juris Binde: "Šis ir jau trešais aizņēmums, ko LMT izdevies saņemt pēdējo četru gadu laikā. Visi aizdevumi tika piešķirti ar komerciāliem noteikumiem un neparedz firmas īpašnieku atbalstu. Arī trešais aizņēmums tiks izmantots turpmākai uzņēmuma un sakaru tīkla attīstībai."

Parakstot aizdevuma līgumu ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, Merita-Nordbanken un Nordic Investment Bank apstiprina savu pārliecību par LMT nākotnes perspektīvām un Latvijas ekonomikas stabilu attīstību. Abas bankas piedalījās arī iepriekšējo kredītu piešķiršanā.

Merita-Nordbanken ir Somijas lielākā banka, investīcijas Baltijas valstīs ir viens no tās darbības stratēģiskajiem virzieniem. Līdz šim bankas ievērojamākie ieguldījumi bijuši telekomunikāciju jomā.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!