LMT administratīvās ēkas skiču projektu konkursā uzvarējis SIA "Tectumi"


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
19
MAR
1999

"Par jaunas administratīvās ēkas nepieciešamību mēs pārliecinājāmies jau sen. Ja visi uzņēmuma dienesti veido vienu veselu komandu, tad loģiski, ka tiem jāatrodas vienkop, nevis astoņās dažādās vietās. Ieguvēji būtu gan uzņēmuma darbinieki, gan LMT abonenti.", uzskata Juris Binde, LMT ģenerāldirektors.

Lēmums celt jaunu administratīvo ēku tika pieņemts tādēļ, ka Rīgā nav LMT vajadzībām atbilstošu brīvu namu, ir tikai rūpnieciskie kompleksi un to pārbūve nav rentabla. Pagājušā gada novembrī tika izsludināts administratīvās ēkas skiču projekta konkurss, kuru organizēja starptautiskais būvniecības menedžmenta birojs SIA "SBMB". Konkursa atlasei pieteicās 22 organizācijas - arhitektu biroji, projektēšanas, menedžmenta un būvniecības firmas. Izvērtējot pretendentu pieredzi un iespējas, tika atlasīti 6 arhitektu biroji, kuri katrs izgatavoja savu projekta variantu.

Skiču konkursa uzvarētājs ir arhitektu birojs SIA "Tectum", bet projekta autori ir arhitekti Alvis Zlaugotnis un Ieva Bērziņa. Lēmumu par konkursa uzvarētāju pieņēma LMT izpilddirekcijas padome, ņemot vērā žūrijas komisijas ieteikumus. Žūrijas komisijas vadītājs ir Jānis Lejnieks, Latvijas Arhitektu savienības priekšsēdētājs.

LMT jaunās administratīvās ēkas adrese būs Ropažu iela 2, kas atrodas līdzās VEF Kultūras pilij. Ēkā ir paredzētas telpas visiem Latvijas Mobilā Telefona dienestiem, kā arī GSM centrālei.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!