Meklēt
 

E-veikals


LMT Klientu attālinātās apkalpošanas noteikumi
Šeit Tu vari iepazīties ar LMT Klientu attālinātās apkalpošanas noteikumiem, kas ietver informāciju par LMT e-veikala, Mans LMT un zvanu centra izmantošanu.
Piegādes noteikumi
BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ
Lai varētu saviem klientiem nodrošināt maksimāli ātru pasūtījumu piegādi, esam atraduši labākos kurjerpakalpojumu sniedzējus. Pirms piegādes mēs ar Tevi sazināsimies, lai vienotos par ērtāko tikšanās laiku.

Iespējamie saņemšanas laiki
Rīga, rajonu centri*Rīgas rajons,
rajonu centri**
Pārējā Latvijas
teritorija
8.00 – 14.00
14.00 – 18.00
18.00 – 22.00
12.00 – 17.0011.00 – 20.00
* Cēsis, Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils
** Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Dobele, Gulbene, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Tukums, Valka
 
Ātrā piegāde – saņem preci jau šodien!
Kurjerdienesta piegāde – arī bezkontakta – tajā pašā dienā pieejama Rīgas pilsētas teritorijā, veicot pasūtījumu līdz plkst. 15.00. Šo piegādes veidu var izvēlēties pasūtījuma noformēšanas brīdī.
Piegāde iespējama, slēdzot e-līgumu vai veicot pirkuma priekšapmaksu. Maksa par pakalpojumu (4 € ar PVN) tiks pievienota pasūtījumam.

Svarīgi zināt!
  • Bezmaksas piegāde tiek nodrošināta pirkumiem no 35.00 €. Piegādes maksa pasūtījumiem, kas nesasniedz šo summu, ir 4.00 €.
  • Preces varam izsniegt tikai tai personai, kas tās ir pasūtījusi, tādēļ preču saņemšanas brīdī lūgsim uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Pretējā gadījumā pasūtījums netiks izsniegts. 
  • Kopā ar preci tiks nosūtīta pavadzīme-rēķins – divi identiski eksemplāri, kas apliecina, ka esi saņēmis preces. Lūdzu, paraksti tos un atdod kurjerpakalpojumu sniedzējam.
  • Preces netiks izsniegtas, ja atteiksies parakstīt preču pavadzīmi-rēķinu.
  • Preču piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm.
  • Paturi prātā piegādes dienu un laiku! Ja kurjerpakalpojumu sniedzējs Tevi nevarēs satikt, samaksātā piegādes nauda, ja tāda bijusi, netiks atmaksāta.
  • Pasūtījuma veicējs ir atbildīgs par precīzu un pilnīgu datu uzrādīšanu. Ja būs nepieciešama atkārtota piegāde vai piegāde uz citu adresi, par šo pakalpojumu var tikt piemērota maksa.
Samaksas veidi
LMT e-veikals piedāvā iegādāties iekārtas par pilnu maksu vai maksāt pa daļām, slēdzot līgumu.

Veicot pirkumu LMT e-veikalā, pasūtījuma rēķins tiks iekļauts pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā. Pēc rēķina samaksas nodrošināsim pasūtījuma piegādi. Pasūtījuma saņemšanas brīdī kurjerpakalpojumu sniedzējs var lūgt uzrādīt maksājuma apliecinājuma dokumentu, Tavs pienākums ir to uzrādīt.
Kā visērtāk sazināties ar e-veikalu?
Šeit pieejami LMT e-veikala kontakti, bet šeit – plašāka informācija par klientu saziņu ar LMT.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!