LMT Karte


Kas ir numurs 29202010?

Tas ir bezmaksas LMT Kartes apkalpošanas sistēmas tālrunis. Piezvanot 29202010, LMT Kartes lietotājs var noskaidrot konta atlikumu, dienu skaitu līdz avansa derīguma un lietošanas termiņa beigām, papildināt kontu, nomainīt balss paziņojumu valodu u.c.

Kā var uzzināt LMT Kartes avansa derīguma un lietošanas termiņu?
Ir vairākas iespējas, kā to noskaidrot.
 • Zvani pa LMT Kartes apkalpošanas sistēmas bezmaksas tālruni 29202010 –> nospied taustiņu 1 –> noklausies paziņojumu par konta atlikumu un dienu skaitu līdz avansa derīguma termiņa un lietošanas termiņa beigām –> beidz sarunu.
 • Sūti īsziņui uz numuru 29202010.
 • Sastādi taustiņu kombināciju *120# un nospied zvana izsaukuma taustiņu.
Kas ir LMT Kartes konta atlikums jeb avanss?

Tie ir LMT Kartes kontā iemaksātie naudas līdzekļi, kas uzkrāti, pērkot LMT Karti vai papildinot kontu.

Vai LMT Karti var papildināt, ja konta atlikums vēl nav beidzies?

Jā. Šādā gadījumā Tavs LMT Kartes konta atlikums tiek summēts ar jauno iemaksāto summu.

Vai LMT Kartes kontā iemaksāto avansu var saņemt skaidrā naudā?

 Iemaksātais avanss netiek izmaksāts skaidrā naudā.

Kā var nomainīt LMT Kartes balss paziņojumu valodu?

Balss paziņojumu valodu var nomainīt, piezvanot pa LMT Kartes apkalpošanas sistēmas bezmaksas tālruni 29202010 un izpildot automātiskā atbildētāja norādījumus.

Vai LMT Kartes numuru, kuru klients vairs nelieto, var pārdot kādam citam?

Saskaņā ar LMT pakalpojumu līguma noteikumiem, LMT ir tiesības LMT Kartes numuru atkārtoti pārdot ne ātrāk kā 3 mēnešus pēc lietošanas termiņa beigām.

Kādi ir operatora sistēmas paziņojumi?
Paziņojumi par naudu
 • Balss paziņojums izvēlētā valodā (latviešu, krievu vai angļu) pirms diviem veiktajiem zvaniem, ja LMT Kartes kontā ir mazāk nekā 1.42 €.
 • Divi pīkstieni pirms katra veiktā zvana, ja LMT Kartes kontā ir mazāk nekā 0.71 €.
 • Paziņojums sarunas laikā abiem sarunas dalībniekiem visās valodās (latviešu, krievu un angļu), ja LMT Kartes kontā sarunas laikā beidzas nauda.
 • Balss paziņojums izvēlētā valodā (latviešu, krievu vai angļu) pirms katra zvana mēģinājuma, ja LMT Kartes kontā ir beigusies nauda jau pirms tam.
 • Ja avansa summa LMT Kartes kontā ir mazāka par 0.71 €, pēc pirmā zvana, nosūtītās īsziņas vai interneta sesijas tiek nosūtīta informatīva īsziņa par nepieciešamību papildināt LMT Kartes kontu.

Paziņojumi par termiņiem

 • Balss paziņojums izvēlētā valodā (latviešu, krievu vai angļu) pirms katra veiktā zvana, ja līdz LMT Kartes avansa derīguma termiņa beigām palikušas mazāk nekā trīs dienas.
 • Balss paziņojums izvēlētā valodā (latviešu, krievu vai angļu) pirms katra zvana mēģinājuma, ja avansa derīguma termiņš ir beidzies pirms tam.
 • 24 – 48 stundas pirms lietošanas termiņa beigām tiek izsūtīta informatīva īsziņa, kurā minēts datums un laiks, kad beigsies LMT Kartes derīguma termiņi.
Kāds paziņojums būs dzirdams, ja zvana cilvēkam, kam beidzies LMT Kartes lietošanas termiņš?
Nekāds paziņojums netiek atskaņots. Zvanītājs klausulē dzirdēs vairākus pīkstienus.
Vai īsziņu centra numurs ir jāuzstāda pašam?
Nē, numurs jau ir ieprogrammēts SIM kartē.
Kā rīkoties, ja LMT Karte ir nozaudēta vai nozagta?
Ja gadījusies neapskaužama situācija – Tava LMT Karte nozaudēta vai nozagta, paziņo par notikušo pa LMT diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80768076. Lai bloķētu SIM karti un avansa atlikumu, būs jānosauc PIN1 kods (atrodams arī lapiņā ar PIN un PUK kodiem).

Par LMT Kartes zādzību vai nozaudēšanu 3 dienu laikā jāiesniedz iesniegums jebkurā LMT klientu centrā. Līdz tā saņemšanai LMT samazina avansa apmēru par pakalpojumiem, kas saņemti ar konkrētās LMT Kartes pieslēguma numura palīdzību.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!