Meklēt
 
IMG
IMG

Ekrāni lieli un neparasti.

Super Retina divos izmēros – un viens no tiem ir visu laiku lielākais iPhone ekrāns. Vēl ātrāks Face ID. Visu laiku gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors. Un revolucionāra duālās kameras sistēma. iPhone XS ir viss, kas Tev iPhone ir tik mīļš. Vispārākajā pakāpē.


Pirkt
IMG

Super Retina. Liels un vēl lielāks.

iPhone XS īpaši ražotie OLED ekrāni rāda precīzākās krāsas visā nozarē, HDR un pareizus melnos toņus. Un iPhone XS Max ir visu laiku lielākais iPhone ekrāns.

IMG

Pilnekrāns. Pilnīgi cita bilde.

IMG

Vienkārši izcili materiāli.

Visu laiku izturīgākais viedtālruņu stikls. Jauna izskatīga zelta krāsas apdare, kas panākta jau atomu līmenī. Superprecīzi apstrādātas ķirurģiskas kvalitātes nerūsējošā tērauda sānu joslas. Un jauna līmeņa noturība pret ūdeni un putekļiem.2

IMG
Ķirurģiskas kvalitātes nerūsējošais tērauds.
Mēs izmantojam īpašu Apple radītu sakausējumu, no kura superprecīzā apstrādē top strukturālas sānu joslas trīs krāsās.
Bezvadu uzlāde.
iPhone XS stikla aizmugure ļauj to uzlādēt bez vadiem.3 Un tas uzlādējas vēl ātrāk nekā iPhone X.
FTN krāsošanas process.
Nerūsējošā tērauda joslu zelta un astropelēkajai apdarei tiek izmantots moderns fizikāls tvaika nogulsnēšanas process, lai iegūtu krāsas un atspulgu, kas izcili piestāv glītajam stiklam.

Progresīvs Face ID.

Drošība nemaz nav sarežģīta, ja parole ir tava seja. Uzmet skatienu savam iPhone, lai to atbloķētu un pieslēgtos aplikācijām, kontiem un citām iespējām. Tā ir visdrošākā sejas autentifikācija, kāda jebkad pieredzēta viedtālruņos. Un tagad tā darbojas vēl ātrāk.

IMG

Inteliģents A12 Bionic.

Tas ir gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors ar Apple nākamās paaudzes Neural Engine sistēmu. Elpu aizraujošiem piedzīvojumiem paplašinātajā realitātē. Pārsteidzošiem portretiem ar dziļuma kontroli. Un vienkārši zibenīgai un plūstošai darbībai.

IMG
IMG

Revolucionāra duālās kameras sistēma.

Pasaulē populārākā kamera iezīmē jaunu ēru fotomākslā. Kur inovatīvs sensors darbojas kopā ar attēla signāla procesoru un Neural Engine sistēmu, lai tu varētu radīt tik izcilas bildes kā vēl nekad.

IMG
Smart HDR.
Jauni sekundārie kadri, ātrāks sensors un jaudīgais A12 Bionic procesors piešķirs bildēm detalizētus izcēlumus un ēnas.
IMG
Lielāki un dziļāki pikseļi.
Jauns sensors nodrošina skaidrākus attēlus un precīzākas krāsas, kā arī samazina attēla kropļojumus bildēm, kas uzņemtas vājā apgaismojumā.
IMG
Uzlabots boke efekts.
Portretu režīmā uzņemtās bildes izskatās vēl profesionālāk, pateicoties izsmalcinātam fona sapludinājumam.
IMG
Pilnīgi jauna dziļuma kontrole.
Tagad asuma dziļumu portretiem var mainīt pēc bildes uzņemšanas.
IMG
TrueDepth kamera
IMG

Un vēl.

iPhone XS ir 4G LTE Advanced superātrām lejupielādēm.5 Un līdz 512 GB vietas datu glabāšanai – tik ietilpīgs iPhone vēl nav pieredzēts.

IMG

Tāds kā iPhone nav neviens cits telefons.

Ikkatrs lēmums, kuru pieņemam iPhone tapšanas procesā, padara to unikālu. Sākot jau ar izgatavošanas veidu un no sākta gala iebūvēto konfiden-cialitāti un drošību, līdz pat inovatīvajai detaļu pārstrādei.

Salīdzini iPhone modeļus.
Salīdzini iPhone modeļus.
IMG
Pirkt Pirkt
 
1 Ekrānam ir noapaļoti stūri, kuri atbilst eleganti liektajam dizainam un iekļaujas standarta taisnstūra formā. Mērot kā standarta taisnstūri, ekrāna lielums pa diagonāli ir 5,85 collas (iPhone XS) un 6,46 collas (iPhone XS Max). Faktiskais apskatāmais laukums ir mazāks.
2 iPhone XS un iPhone XS Max ir noturīgi pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos, iegūstot IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IP68 (maksimālais dziļums 2 metri, līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs un var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas.
3 Qi bezvadu lādētāji jāiegādājas atsevišķi.
4 Salīdzinot ar A11 Bionic.
5 Nepieciešams interneta pakalpojums. Ātrums ir noteikts pēc teorētiskiem aprēķiniem un ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora.

Dažas funkcijas atsevišķās valstīs vai reģionos var nebūt pieejamas. Klikšķini ŠEIT, lai apskatītu visu sarakstu.
 
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!