Pro kameras. Pro ekrāns.
Pro veiktspēja.
Dizains
Detaļas goda vietā.
Četras jaunas matētas faktūras stikla apdares. 5,8 collu vai 6,5 collu Super Retina XDR ekrāns1. Un izturīgākais stikls visu viedtālruņu vidū.
Trīs kameru sistēma
Trīs kameras, kas strādā kā viena.
13 mm ultraplatleņķa.
120° skata lauks.
Četrkārtīgs plašums.
26 mm platleņķa.
Optiskā attēla stabilizēšana.
100 % Focus Pixels.
52 mm telefoto.
ƒ/2.0 diafragmas atvērums.
Optiskā tālummaiņa 2x.
4K video
Labākā video kvalitāte, kāda redzēta viedtālruņos.
Filmē 4K video ar paplašinātu dinamisko diapazonu un ar ātrumu 60 kadri sekundē. Tver četrreiz lielāku lauku. Apstrādā ar jauniem rīkiem – kā pagriešana, malu apgriešana un filtri.
Nakts režīms
Kā diena pret nakti.
Pustumsā slīgstoši restorāni vai saulrieti pludmalē – ar jauno nakts režīmu arī vājā apgaismojumā tverti kadri būs dabiski. Automātiski.
Akumulators + procesors
Krietni vairāk jaudas. Krietni ilgāks akumulatora darbības laiks2.
iPhone 11 Pro Max akumulators tur līdz piecām stundām, bet iPhone 11 Pro akumulators – līdz četrām stundām ilgāk3. Izmanto ātro uzlādi ar komplektācijā iekļauto 18 W adapteri. Un izbaudi darbībā A13 Bionic ar Neural Engine – visu laiku ātrāko viedtālruņu procesoru.
Konfidencialitāte
Konfidencialitāte – iebūvēta.
Face ID ir visu laiku drošākā sejas autentifikācija viedtālruņos. Tā nesaglabā Tavu bildi un nerāda to citiem. Jo ar iPhone Tava konfidencialitāte tiek likta pirmajā vietā.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!