Tikai viss, ko vēlies.
Jauna divu kameru sistēma. Akumulators visai dienai1. Visu laiku izturīgākais viedtālruņu stikls. Un visu laiku ātrākais Apple procesors.
Dizains
Mīlestība no pirmā acu uzmetiena.
Sešas jaunas izskatīgas krāsas. Iespaidīgs 6,1 collas pilnekrāna Liquid Retina LCD2. Ūdensnoturīgs līdz 2 metru dziļumam 30 minūtes.
Kameras
Tēmē tālāk. Un plašāk.
Ultraplatleņķa (13 mm). 120° skata lauks četrkārtīgam plašumam.
Platleņķa (26 mm). 100 % Focus Pixels līdz trīsreiz ātrākai automātiskajai fokusēšanai pustumsā.
4K video
Pacel video latiņu augstāk.
4K video ar ātrumu 60 kadri sekundē visās kamerās. Ultraplatleņķa kamera četrreiz lielākam laukam. Izmanto pagriešanu, malu apgriešanu un filtrus tikpat viegli kā bildēm.
Nakts režīms
Nakts pavisam jaunā gaismā.
Svecītes svētku kūkā vai ugunskuri pludmalē – ar jauno nakts režīmu arī vājā apgaismojumā tverti kadri būs dabiski. Automātiski.
Akumulators + procesors
Lai nāk gara diena.
Akumulators visai dienai1. A13 Bionic – ātrākais viedtālruņu procesors. Ātrās uzlādes iespēja ar 18 W adapteri (jāiegādājas atsevišķi).
Konfidencialitāte
Konfidencialitāte – iebūvēta.
Face ID ir visu laiku drošākā sejas autentifikācija viedtālruņos. Tā nesaglabā Tavu bildi un nerāda to citiem. Un ir drošāka par Touch ID.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!