Palīdzība
   Ar PVN
    
   Bez PVN

   DJI Osmo Mobile 6

   Modelis CP.OS.00000213.01

   4

   55

   €/mēn.

   159.00

   Kā vēlies iegādāties?

   Bezprocentu nomaksa

   4.55 €/mēn.

   Termiņš mēnešos

   Pirmā iemaksa

   0.00


   Pērkot e-veikalā, pirmā mēneša maksa 0.00 €. Lai cik mēnešos izvēlēsies nomaksāt pirkumu, kopsumma būs viena un tā pati.

   159.00

   Līguma noformēšanai nekādu papildu izmaksu nav.

   Pirmā iemaksa līdz 10% un 36 mēnešu termiņš tiek piemērots tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

   Vairāk par Nomaksas līgumu

   Pirkšu uzreiz

   159.00 €

   Atraisi radošumu

   Inteliģentais viedierīču stabilizators Osmo Mobile 6 piedāvā virkni interesantu iespēju. Tas ir ne vien kompakts, viegli salokāms un ērti pārnēsājams, bet arī funkcijām bagāts. Stabilizators ieslēdzas atlocīšanas brīdī un, saskaroties ar savienoto viedierīci, aktivizē DJI Mimo lietotni. Modernā stabilizācijas sistēma novērš drebēšanu ierakstā, ļaujot pat dinamiskākos piedzīvojumus pārvērst gludā video materiālā. Filmēšanas ērtību paaugstina ergonomiskais, neslīdošais rokturis, kā arī virs tā iestrādātās pogas, ka ļauj veikli izvēlēties filmēšanas režīmus, mainīt pietuvinājumu, piekoriģēt fokusu un pagriezt tālruni horizontālā vai vertikālā stāvoklī. Ja gribi fotografēt sevi, liec lietā teleskopisko kātu, vai arī izmanto Osmo Mobile 6 kā statīvu.   Atraisi radošumu

   Inteliģentais viedierīču stabilizators Osmo Mobile 6 piedāvā virkni interesantu iespēju. Tas ir ne vien kompakts, viegli salokāms un ērti pārnēsājams, bet arī funkcijām bagāts. Stabilizators ieslēdzas atlocīšanas brīdī un, saskaroties ar savienoto viedierīci, aktivizē DJI Mimo lietotni. Modernā stabilizācijas sistēma novērš drebēšanu ierakstā, ļaujot pat dinamiskākos piedzīvojumus pārvērst gludā video materiālā. Filmēšanas ērtību paaugstina ergonomiskais, neslīdošais rokturis, kā arī virs tā iestrādātās pogas, ka ļauj veikli izvēlēties filmēšanas režīmus, mainīt pietuvinājumu, piekoriģēt fokusu un pagriezt tālruni horizontālā vai vertikālā stāvoklī. Ja gribi fotografēt sevi, liec lietā teleskopisko kātu, vai arī izmanto Osmo Mobile 6 kā statīvu.