Meklēt
 Kinoteātra cienīga 3D skaņa

Neļauj JBL skaņas joslas Bar 300 kompaktajam izmēram maldināt Tevi. Šī Red Dot dizaina balvu ieguvusī skaņas sistēma ir neparasti jaudīga. 260 W jaudīgā skaņas josla ienesīs Tavā mājoklī dobjus basus un dzidrus dialogus ar PureVoice risinājuma palīdzību, kā arī ar MultiBeam un Dolby Atmos uzburs kinoteātra līmeņa ieskaujošu skanējumu bez papildu skaļruņiem. Kad esi gatavs atpūsties, izvēlies no vairāk nekā 300 mūzikas straumēšanas servisiem caur AirPlay, Alexa MRM vai Chromecast savienojumiem. Iestatījumu mainīšanai Tavā rīcībā ir JBL One mobilā lietotne, kurā arī vari meklēt noskaņojumam atbilstošo mūziku integrētajos mūzikas serveros.

JBL BAR 300

MODELIS: JBLBAR300PROBLKEP

Kinoteātra cienīga 3D skaņa

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
16.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
399.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
399.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.10.2023.
Apraksts

Neļauj JBL skaņas joslas Bar 300 kompaktajam izmēram maldināt Tevi. Šī Red Dot dizaina balvu ieguvusī skaņas sistēma ir neparasti jaudīga. 260 W jaudīgā skaņas josla ienesīs Tavā mājoklī dobjus basus un dzidrus dialogus ar PureVoice risinājuma palīdzību, kā arī ar MultiBeam un Dolby Atmos uzburs kinoteātra līmeņa ieskaujošu skanējumu bez papildu skaļruņiem. Kad esi gatavs atpūsties, izvēlies no vairāk nekā 300 mūzikas straumēšanas servisiem caur AirPlay, Alexa MRM vai Chromecast savienojumiem. Iestatījumu mainīšanai Tavā rīcībā ir JBL One mobilā lietotne, kurā arī vari meklēt noskaņojumam atbilstošo mūziku integrētajos mūzikas serveros.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!