Meklēt
 Ieraugi zivis viedtālruņa ekrānā

Šis vieglais sonārs pārvērtīs Tavu viedtālruni zivju meklēšanas eholotē! Vienkārši palaid Striker Cast ūdenstilpnē un skaties pievienotā tālruņa ekrānā, kur atrodas zivis. 6 m garā saite ļauj aizmest ierīci tālu no krasta vai laivas, lai iegūtu plašāku priekšstatu par dzelmē notiekošo. Sonārs precīzi parāda loma atrašanās vietu 60 m diapazonā, turklāt darbojas gan saldūdenī, gan sālsūdenī un to var izmantot pat zemledus makšķerēšanā. GPS atbalsts ļauj veidot Quickdraw zvejas kartes, lai iegaumētu labākās zvejas vietas katrā ezerā vai upē. Izturīgais akumulators ļauj lietot sonāru cauru dienu, jo tas ar vienu uzlādi darbojas ilgāk par 10 stundām.

Garmin Striker Cast GPS

MODELIS: 010-02246-02

Ieraugi zivis viedtālruņa ekrānā

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
6.80 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
163.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
163.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.06.2023.
Apraksts

Šis vieglais sonārs pārvērtīs Tavu viedtālruni zivju meklēšanas eholotē! Vienkārši palaid Striker Cast ūdenstilpnē un skaties pievienotā tālruņa ekrānā, kur atrodas zivis. 6 m garā saite ļauj aizmest ierīci tālu no krasta vai laivas, lai iegūtu plašāku priekšstatu par dzelmē notiekošo. Sonārs precīzi parāda loma atrašanās vietu 60 m diapazonā, turklāt darbojas gan saldūdenī, gan sālsūdenī un to var izmantot pat zemledus makšķerēšanā. GPS atbalsts ļauj veidot Quickdraw zvejas kartes, lai iegaumētu labākās zvejas vietas katrā ezerā vai upē. Izturīgais akumulators ļauj lietot sonāru cauru dienu, jo tas ar vienu uzlādi darbojas ilgāk par 10 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!