Meklēt
 Atklāj vissmalkākās detaļas

Biroja darbam pielāgotais monitors piedāvā visu produktīvai strādāšanai nepieciešamo. Quad HD izšķirtspēja piešķir 27 collu ekrānam augstu detalizāciju, izteiksmīgas kontūras un kontrastus. Turklāt saturs kvalitatīvi izskatās pat raugoties no slīpuma, jo IPS panelis nodrošina 178 grādu skata leņķi. Tā kā monitors spēj attēlot vairāk nekā miljards toņu un atbaksta HDR10 tehnoloģiju, tas ir pateicīgs darba lauks grafisko materiālu maketēšanai, fotogrāfiju apstrādei un video rediģēšanai. Vienlaikus zilās gaismas starojuma un mirgošanas ierobežošanas risinājumi mazina slodzi acīm. Ērtai strādāšanai vēl vairāk palīdz daudzpusīgais statīvs, kas ļauj pieregulēt paneli maksimāli ērtā pozīcijā un pat pagriezt to portreta stāvoklī.

Samsung S60UA 27" QHD Monitor Type-C / LAN port

MODELIS: LS27A600UUUXEN

Atklāj vissmalkākās detaļas

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
13.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
319.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
319.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Biroja darbam pielāgotais monitors piedāvā visu produktīvai strādāšanai nepieciešamo. Quad HD izšķirtspēja piešķir 27 collu ekrānam augstu detalizāciju, izteiksmīgas kontūras un kontrastus. Turklāt saturs kvalitatīvi izskatās pat raugoties no slīpuma, jo IPS panelis nodrošina 178 grādu skata leņķi. Tā kā monitors spēj attēlot vairāk nekā miljards toņu un atbaksta HDR10 tehnoloģiju, tas ir pateicīgs darba lauks grafisko materiālu maketēšanai, fotogrāfiju apstrādei un video rediģēšanai. Vienlaikus zilās gaismas starojuma un mirgošanas ierobežošanas risinājumi mazina slodzi acīm. Ērtai strādāšanai vēl vairāk palīdz daudzpusīgais statīvs, kas ļauj pieregulēt paneli maksimāli ērtā pozīcijā un pat pagriezt to portreta stāvoklī.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!