Palīdzība
  Ar PVN
   
  Bez PVN

  Viedā rozete Ezviz T30-10B

  Modelis CS-T30-10B-EU

  Akcijas cena spēkā līdz 29.10.2023.

  0

  36

  €/mēn.

  12.40

  0.60 €/mēn.
  20.66 €

  Kā vēlies iegādāties?

  Bezprocentu nomaksa

  0.36 €/mēn.

  Termiņš mēnešos

  Pirmā iemaksa

  0.00


  Pērkot e-veikalā, pirmā mēneša maksa 0.00 €. Lai cik mēnešos izvēlēsies nomaksāt pirkumu, kopsumma būs viena un tā pati.

  12.40

  Līguma noformēšanai nekādu papildu izmaksu nav.

  Pirmā iemaksa līdz 10% un 36 mēnešu termiņš tiek piemērots tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

  Vairāk par Nomaksas līgumu

  Pirkšu uzreiz

  12.40 €

  Kontrolē izmaksas

  Seko līdzi elektrības patēriņam reālā laikā un kontrolē to no jebkuras vietas. Ezviz viedā ligzda ļauj attālināti vadīt sadzīves tehniku, novērošanas kameras un citas ierīces mājās un birojā. Tā sagatavo detalizētus pārskatus par pievienoto ierīču patērēto enerģijas apjomu, kā arī sniedz iespēju izveidot grafiku ierīču ieslēgšanai un izslēgšanai. Sirdsmieram katras viedās ligzdas statusu var aplūkot mobilajā lietotnē un vairs neuztraukties, vai gludeklis nepalika ieslēgts. Tikai 86 gramus vieglā ierīce atbalsta 2.4 GHz Wi-Fi tīlu, Google un Amazon balss asistentus, kā arī spēj izturēt līdz pat 750 grādu karstumu.   Kontrolē izmaksas

  Seko līdzi elektrības patēriņam reālā laikā un kontrolē to no jebkuras vietas. Ezviz viedā ligzda ļauj attālināti vadīt sadzīves tehniku, novērošanas kameras un citas ierīces mājās un birojā. Tā sagatavo detalizētus pārskatus par pievienoto ierīču patērēto enerģijas apjomu, kā arī sniedz iespēju izveidot grafiku ierīču ieslēgšanai un izslēgšanai. Sirdsmieram katras viedās ligzdas statusu var aplūkot mobilajā lietotnē un vairs neuztraukties, vai gludeklis nepalika ieslēgts. Tikai 86 gramus vieglā ierīce atbalsta 2.4 GHz Wi-Fi tīlu, Google un Amazon balss asistentus, kā arī spēj izturēt līdz pat 750 grādu karstumu.